Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aku zakonnu poistku platite za 2,0 Hdi 66 kW na SK za rok 2008


marisw

Recommended Posts

Původně zaslal: marisw

Aku ste platili za rok 2007, a aku predpokladate na rok 2008.... Ja som v Kooperative a za rok 2007 som platil jednorazovo okolo 2700 Sk..Co vy?

[upravil dne 7/12/07 marisw]

V Čechách 6300,-Kř a proto už jsem u Wustenrotu za 3200,-Kč. 2700,-Sk na Kooperativu se mi zdá nějak málo ne:myslim:myslim:myslim Moje cena je s tím, že mám 86měsíců bezeškodný.

[upravil dne 7/12/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabudol som vypovedat zmluvu a tie ku..vy mi hodili 7000 tak som to omietol zaplatit.

Po mesiaci mi skoncila platnost zmluvy z dovodu nezaplatenia, ale zo zakona musim uzatvorit (v takomto pripade) novu zmluvu v tej istej poistovni. Poistne bolo 6000.

Inak, ak by som nezabudol vypovedat zmluvu, dalo by sa to teraz uhrat na 4500 Sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jojo307

2700???????????????????:o Ako je mozne, ze tak malo? Ja 5500sk:grr

Ja som za 2700 v kooperative, som v jednej flotile viacerých aut....ak mate znamych ,ktory by sa chcely poistit spolu svami v poistovnyi, nieje problem pri urcitom pocte zaujemcov vytvorit na jedno meno flotilu aut ktore budu mat nizsiu sadzbu poistneho....

ja som v o flotile kde je priblizne 50 nakladnych a 40 osobnych aut...mame tam poistene vsetky auta v rodine,, len tak pre obraz

otcov passat 1,9 tdi 66 kW r.v 1999 - 2359 Sk

C 3 1,4 HDi r.v 2004 -1598 SK

Svagrov Hyundai Santa FE 2,2 CRDi rv.2007 -4230 Sk ZP - 22000 Havar poist. :mrk:mrk

Svatove BMW X5 3,0 D 2007- 5320 SK , 33598 Sk HP..

Vsetko su ceny za rok

TOmu sa hovoria ceny, roby nam to jedna pani v nitre......takze normalka, ziadny problem z uhradou penazi pri havarii

ked sme mali este v roku 1996 Fiat Croma 2,0 ie, tak sme platili zakonnu poistku neuveritelnych 12 000 Sk v alianze....a kaydym rokom to stupalo...bolo to hrozne...Alianz su najvycsi zdieraci..... absolutne cloveka neinformuju o moznostiach uplatnit si zlavy,,,sami od seba tu moznost nevyuzili,aj ked sme mali na to pravo....Taku poistovnu by som zrusil...aj stými blbcami vo vnutry......

V poistovny Allianz mame este poisteny privesny vozik za osobne vozidlo s hmotnostou do 750 Kg, tam zan platime 666Sk/ za rok. neviem ako vypocitali toto magicke cislo :myslim:myslim:myslim :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Mne ponukali flotilu za 4500 (2.0l, 66kw), ale 2500 sa mi zda lepsie. Je moznost pridat sa do tej vasej flotily? (ale az o rok).

Pripadne sem ho d cislo na tu pani, ak ti to je dovolene.

cislo na nu pri sebe nemam....

Vola sa pani Videnska, kacelariu ma v Nitre na Mostnej ulici....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Tak sa postavim do prostred ulice a zakricim "Pani Videnska", snad sa vykloni z okna :D

Ale vazne, aspon nazov kancelarie nemas?

Tam je toho viacej...... je to presne na rohu krizovatke Mostnej ulici s Kmetkovou, cislo domu neviem.. je to na prvom poschodi..... Hned na rohu, velke plastove dvere, nacahdzju sa tam viacere organizacie a kancelarie.....Tam sa to da lahko najst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: jojo307

2700???????????????????:o Ako je mozne, ze tak malo? Ja 5500sk:grr

Ja som za 2700 v kooperative, som v jednej flotile viacerých aut....ak mate znamych ,ktory by sa chcely poistit spolu svami v poistovnyi, nieje problem pri urcitom pocte zaujemcov vytvorit na jedno meno flotilu aut ktore budu mat nizsiu sadzbu poistneho....

ja som v o flotile kde je priblizne 50 nakladnych a 40 osobnych aut...mame tam poistene vsetky auta v rodine,, len tak pre obraz

otcov passat 1,9 tdi 66 kW r.v 1999 - 2359 Sk

C 3 1,4 HDi r.v 2004 -1598 SK

Svagrov Hyundai Santa FE 2,2 CRDi rv.2007 -4230 Sk ZP - 22000 Havar poist. :mrk:mrk

Svatove BMW X5 3,0 D 2007- 5320 SK , 33598 Sk HP..

Vsetko su ceny za rok

TOmu sa hovoria ceny, roby nam to jedna pani v nitre......takze normalka, ziadny problem z uhradou penazi pri havarii

ked sme mali este v roku 1996 Fiat Croma 2,0 ie, tak sme platili zakonnu poistku neuveritelnych 12 000 Sk v alianze....a kaydym rokom to stupalo...bolo to hrozne...Alianz su najvycsi zdieraci..... absolutne cloveka neinformuju o moznostiach uplatnit si zlavy,,,sami od seba tu moznost nevyuzili,aj ked sme mali na to pravo....Taku poistovnu by som zrusil...aj stými blbcami vo vnutry......

V poistovny Allianz mame este poisteny privesny vozik za osobne vozidlo s hmotnostou do 750 Kg, tam zan platime 666Sk/ za rok. neviem ako vypocitali toto magicke cislo :myslim:myslim:myslim :super

neviem ako je to mozne ale v kooperative je to mozno ine.ale v inych poistovniach flotila funguje tak, ze auta musia byt napisane na jedneho majitela a min. pocet aut je 4.

tzn.ze dany clovek musi figurovat v technickom preukaze ako majitel alebo drzitel auta.ako sa da dopisat cudzie auto do urcitej flotili je mi nejasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: jojo307

2700???????????????????:o Ako je mozne, ze tak malo? Ja 5500sk:grr

Ja som za 2700 v kooperative, som v jednej flotile viacerých aut....ak mate znamych ,ktory by sa chcely poistit spolu svami v poistovnyi, nieje problem pri urcitom pocte zaujemcov vytvorit na jedno meno flotilu aut ktore budu mat nizsiu sadzbu poistneho....

ja som v o flotile kde je priblizne 50 nakladnych a 40 osobnych aut...mame tam poistene vsetky auta v rodine,, len tak pre obraz

otcov passat 1,9 tdi 66 kW r.v 1999 - 2359 Sk

C 3 1,4 HDi r.v 2004 -1598 SK

Svagrov Hyundai Santa FE 2,2 CRDi rv.2007 -4230 Sk ZP - 22000 Havar poist. :mrk:mrk

Svatove BMW X5 3,0 D 2007- 5320 SK , 33598 Sk HP..

Vsetko su ceny za rok

TOmu sa hovoria ceny, roby nam to jedna pani v nitre......takze normalka, ziadny problem z uhradou penazi pri havarii

ked sme mali este v roku 1996 Fiat Croma 2,0 ie, tak sme platili zakonnu poistku neuveritelnych 12 000 Sk v alianze....a kaydym rokom to stupalo...bolo to hrozne...Alianz su najvycsi zdieraci..... absolutne cloveka neinformuju o moznostiach uplatnit si zlavy,,,sami od seba tu moznost nevyuzili,aj ked sme mali na to pravo....Taku poistovnu by som zrusil...aj stými blbcami vo vnutry......

V poistovny Allianz mame este poisteny privesny vozik za osobne vozidlo s hmotnostou do 750 Kg, tam zan platime 666Sk/ za rok. neviem ako vypocitali toto magicke cislo :myslim:myslim:myslim :super

neviem ako je to mozne ale v kooperative je to mozno ine.ale v inych poistovniach flotila funguje tak, ze auta musia byt napisane na jedneho majitela a min. pocet aut je 4.

tzn.ze dany clovek musi figurovat v technickom preukaze ako majitel alebo drzitel auta.ako sa da dopisat cudzie auto do urcitej flotili je mi nejasne

Nemusis byt majitelom resp. nemusia byt an teba pisane vsetky auta vo flotile :

majitel jednej spolocnosti zalozil flotilu nakladnych aut v kooperative, do tejto flotili nebol problem dalej vkladat aj auta osbneho vlastnictva zamestnancov, a teraz sa don vkladaju aj auta ich znamich,takze v tom problem urcite nevidim......

[upravil dne 10/12/07 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Karel99

Původně zaslal: marisw

Aku ste platili za rok 2007, a aku predpokladate na rok 2008.... Ja som v Kooperative a za rok 2007 som platil jednorazovo okolo 2700 Sk..Co vy?

[upravil dne 7/12/07 marisw]

a timto jsi se chtel pochlubit jak malo platis nebo to melo i jiny vyznam :roll

nie chcel som si pozistovat kolko som usetril :)))))) :potlesk:potlesk:P:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...