Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s chladiacou sustavou


menfor

Recommended Posts

Původně zaslal: menfor

odvydusnil som to ked dosiahnem 80 C tak to zacne striekat s nadrzky na cladiacu len ci bz som nemal inak lebo v podstate vsetka voda bola prec aj nova vp je niekde mi tam musi ist tlak ale kde

Můžeš to napsat trochu srozumitelněji? Normálně mi slovenština problémy nedělá a líbí se mi, ale toto....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: menfor

odvydusnil som to ked dosiahnem 80 C tak to zacne striekat s nadrzky na cladiacu len ci bz som nemal inak lebo v podstate vsetka voda bola prec aj nova vp je niekde mi tam musi ist tlak ale kde

Zdravim.Když jsi měnil těsnění nechal jsi prohlídnout hlavu válců. Třeba je chyba v hlavě?:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, takze moznosti je dost, jak uz zde bylo receno:

Zaseklej termostat, ucpanej chladic,spatne nandany tesneni ci vadny tesneni pod hlavou, praskla hlava, nebo nejhorsi moznost popraskanej valec......

Odvzdusnenim by to byt nemelo, musi to nekde nasavat vzduch kdyz skoro vsechno vystrikne ven......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka pravdepúodobnost je zle nasadenie tesnenia isiel som tak ake bolo to starsie ale po pokece s mechanikom som zistil ze to neni ak (silikonove tesnenie by malo ist hore neni tesneni vzdy rovnake ako citroen) uvidim ked to rozoberiem a dam vediet ,, inak ventyli mi isli tichucko ze som sam bol prekvapeny este raz zatial vdaka

peugeot je rodinka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...