Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

PEUGEOT na IVANSKEJ v BRATISLAVE - skusenost


rct206

Recommended Posts

Tak pani, moj nestastny klepot je KONECNE po roku odstraneny!!!!!

asi sa pytate co to bolo?? ked to nevedeli najst ani servisaci peugeotu na Ivanskej a ani na Vajnorskej v Bratislave! "Zevraj" to mali napojene na PC, kontrolovali motor a podobne ich "chudacke vymysli" - NIC MI NENASLI A CHCELI 2700SK !!!!!!! chapete tomu?????????

Popis zavady som uviedol nieco klepe v motore, zavadu nenasli, klepot neodstranili a ani nevedeli v com je problem, ale chceli 2700SK!!!! Ked som sa rozculil, chceli pomne uz len 400sk za "zakladny" test diagnostiky, ze elektrika v aute je ok, tak ten som im zaplatil.

Cele dni som nespal ze co je tomu mojmu chudacikovi, az si ma raz zavolal jeden "garaz majster" v obci Kuchyna a povedal,daj auto, musime to zistit! Netrvalo mu to ani 30minut a hned mi volal, ze mam v riri 3tiu a 4tu trysku! napychol to na nejaky maly pocitac a ukazovalo mu to prepad nafty, tam bolo krasne vidiet porovnanie 1 2 3 a 4 trysky. CHAPETE PROSIM NIEKTO TOMU?? ORIGINALNY SERVIS CHYBU NENASIEL!! Chceli mi rozoberat MOTOR za minimalne 20tisic, a "obycajny" clovek chybu najde za 20minut?? Ak sme nasli tento problem, nechcel som hned zhanat nove trysky (v peugeote stala jedna okolo 25tisic), isiel som aj za druhym mechanikom, nech mi potvrdi, ze tento klepot budu trysky, spravil jednoduchu vec! a to: zobral 4 pohare od horcice, vytiahol hadicky z trysiek (kde je prepad nafty) a dal ich do tych poharkov, jeho pokyn bol: nastartuj minutu, drz auto na 1500otackach a potom vypni. Vysledok: z prvej a druhej trysky boli pohare asi cca 1cm naplnene naftou, 3poharik (z tretej trysky) bol do poli !!) a 4ty pohar bol natom skoro ako 3ty. Tento "primityvny" test nam potvrdil, ze trysky 3 a 4 su naozaj v riti...

Asi za mesiac mi volal ten prvy mechanik, ze mi zohnal tie trysky z rakuska kde nasli nejaku 206ku z buracky, trysky ma vysli na 11tisic (oboje), a po ich vymene mi moj PEZOTIK KRASNE TAHA A ZIADNY INY ZVUK NEZ LEN KRASNY STEBOT NEBOCUT!

Ak si toto forum pozera aj niekto z Peugeotu zo Slovenska (konktretne z Bratislavy), ZAMYSLITE SA PROSIIIIIM NAD TYM AKO SA CHOVATE K ZAKAZNIKOM! Dnes uz pochybujem, ze nejake testy s mojim autom robili (aj ked ho tam mali TYZDEN!!!!!!), ale nemyslel som si ze SLOVAK dokaze takto NEHORAZNE ODRBAT SLOVAKA! Myslel som si, ze CHCETE LUDOM POMOCT, A NIE LEN VZDY Z NICH VYTRIESKAT PENIAZE!!!!! Od dnes ma uz nikto nepresvedci, ze prijmaci technici na Ivanskej ako aj servisaci su len uboziaci, ktory su nevzdelany a chcu za kazdu cenu len zarobit! HAMBA VAM PEUGEOT na IVANSKEJ! Ak sa najde niekto kompetentny z peugeot servisu na Ivanskej a bude sa mi chciet ospravedlnit moja verejna emailova adresa je jan.pastucha@gmail.com

/dakujem Panu Bohu, ze som im tych 2700Sk nezaplatil! a ze som sa nenechal nahovorit na "otvorenie motora"/, nic taketo by sa nestalo, keby to dali na obycajny test trysiek (a pritom som ich PROSIL, nech prezru detailne trysky, ze mam podozrenie ze to budu prave oni - ale samozrejme si mysleli "co otom moze vediet nejaky 22rocny tipek??/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drsna zkusenost, bohuzel jak vidno je to vsude stejny, Peugeuti servisy, teda predevsim nejmenovany "D" v Praze a okoli jsou to samy, radsi by vymenili pul auta, nez by zacali pouzivat hlavu k mysleni. Muj nazor na znackove servisy bez rozdilu znacek je ze to jsou vymenari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smutne ako v kazdom servise, ked nenajdu chybu vzdy by chceli na nestastnikovi zarobit. To je zlodejina. Ved kazdy zaplati, ale za odstranenie poruchy a nie za odrb!:bojim

Toto potvrdzuje pravidlo, ze dobry majstri robia sami na seba a nie v autorizovanych servisoch. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

smutne ako v kazdom servise, ked nenajdu chybu vzdy by chceli na nestastnikovi zarobit. To je zlodejina. Ved kazdy zaplati, ale za odstranenie poruchy a nie za odrb!:bojim

Toto potvrdzuje pravidlo, ze dobry majstri robia sami na seba a nie v autorizovanych servisoch. ;)

-mas plnu pravdu v tomto pravidle! Presne tak! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, obávam sa, že toto sa netýka len autor. servisov Peugeot ale prevažne všetkých. Každý by najradšej vymenil pol auta, hlavne nech sa dá z toho čo najviac vytrieskať. Ale buď kľudný, každý jeden vrátane väčšiny "garáž majstrov", keď zistí, že tomu trt rozumieš Ťa odrbe, na čom sa len dá! Toť moja skúsenosť...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsade je to rovnake.ci peugeot ci nejaky iny.pred tyzdnom sme dali dodavku do forda a vyslo im ze treba vymenit vstreky, co sa nam nepozdavalo tak sme auto zobrali a zacal som to riesit cez garazmajstrov ako to nazyvate.skor urcili chybu na cerpadlo ako vstreky.ale to je jedno.chcem len povedat ze odrbavaju vsetci a vsade.ford nam ponukal jeden vstrek novy za 12 000 skk a ked sme mu povedali ze z nemecka to mame za cca 7000skk tak povedali ze samozrejme aj oni nam vedia urobit taku cenu, ze to predtym hovorili len tak cca.takze nazor sme si na nich urobili a auto tam uz asi nepojde.

nebudem sa ani vyjadrovat radsej k tomu aku skolu tam mechanici maju, ak niektory vobec maju skoncenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani mi nevrav nieco o autorizovanom servise pre Peugeot v Bratislave... Ked som v Auguste kupil auto u nas v pobocke Peugeotu a po prejdeni asi 5 km som sa vratil spat, ze nieco "klepe" v motore, lokalny servisny technik mi povedal, ze je nieco v motore, ale kedze je auto v zaruke, musim ist s tym do Bratislavy. Najskor som bol na Vajnorskej, napichli ho na diagnostiku a nic nenasli, tak si ho tam tyzden nechali na pozorovanie a ked som si ho vyzdvihol, tak mi povedali, ze tomu nic nebolo... Ked som presiel dve krizovatky, zvuk bolo pocut znovu... Tak som tam chodil kazdy druhy tyzden a nic..., skusil som stastie aj na Jasovskeho aj na Ivanskej..., pochodil som rovanko... Niekedy som sa az hanbil s tym autom ist dakde von, lebo sa ludia za mnou otacali, aky to bol hrozny zvuk... kamarati sa ma pytali, v ktorom bazare som ten vrak kupil, ze to ma zniceny motor podla zvuku, necheli mi verit, ze to ma len par mesiacov. Tak som na tom nabehal zopar tisic kilometrov ale tesne pred vianocami ma to nahnevalo a 22.12 som im ho zaviezol do servisu posledny krat, ze nech s tym uz konecne nieco urobia. Po dlhom prehovarani, aby aspon nieco rozobrali a skontrolovali a nie len diagnostikovali (samozrejme, ze som bol pre nich uplny laik, co predsa tomu nemoze rozumiet) chlapik rozobral, ani neviem co a povedal mi, ze mam niekde na rozvodoch zatrhnutu skrutku a ze ta mi tam lieta, ze je to jasna chyba vyrobcu a ze nemam na tom nikam daleko jazdit lebo je to vazna chyba (to mi povedal po pol roku jazdenia par tisic kilometroch)... objednali nove suciastky, vymenili a zvuk prestal, sice mi potom posahali software a s tym som tam bol opat asi tri krat, ale to uz bol slaby odvar oproti tomu na zaciatku... teraz auticko bezi ako hodinky..., dufam ze este chvilu aj bude... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripajam sa peugeot Nitra=zakaznik ktory chce nieco dat opravit nie vymenit(to si mozem aj sam doma)je neziadany.co tak poslat mail do francie do centra peugeotu nech si to daju do poriadku.v nemecku chodia novinari s nafingovanou poruchou po servisoch a zistuju ktory servis ako pracuje.aj tam sa nasli cierne ovce ale aj taky ktory za jednoduche odstranenie zavady nechceli nic.pre tych dobrych to je super reklama pre tych druhych mozno ubytok klientov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcear som bol u kamarata a ten si chce kupit nove auto, pytal sa ma na hyundai, nevedel som mu povedat, nakolko to auto nepoznam.. ale uvedomil som si jedno, PEUGEOT mu NEODPORUCAM a to nie ze by to boli nejake zle auta, ale nechcem aby sa aj jemu stalo to co nam "par" hore uvedenym (a vidim, ze je nas viac a viac....), inokedy som kazdemu hovoril kup peugeot, budes spokojny, ano bude, ale len dovtedy pokial nepride do servisu, tam sa z krasneho sna stane nocna mora, zacnu sa vykrucat, KLAMAT do oci, ponizuju vas, ze vy sa tomu nerozumiete, ze oni su tí "majstri" !! a podobne vyhovorky! Jednoducho hnus!

co sa tyka nejakeho kontaktovania Peugeot centrali vo Francuzsku a podobne, no zial nemam adresy, ale velmi rad by som bol, aby sa stym uz nieco KONECNE robilo! ...som zvedavy kolko sa nas najde s podobnymy skusenostami....(mozno by nebolo zle spravit anketu a poslat ju do nejakej televizie, potom by sa asi niekto zamyslel a vyvodil by dosledky...ale nato by nas muselo byt viac...)

a ak tak uvazujem ked si budem kupovat nove auto, zeby peugeot??? hmmm, asi nie - uz im neverim....(a to je skoda, lebo 407ky sa mi naozaj velmi pacia....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, žeauto za to nemôže, je to prístupe servis - zákazník, možno naozaj by stálo za pokus obrátiť sa na generálne zastúpenie Peugeotu na Slovensku a oboznámiť ich o tomto a nielen o tomto prípade, myslím si že oni rozhodujú o tom, kto bude predávať a servisovať výrobky Peugeotu na Slovensku, lebo je to o celkovom imidži Peugeotu a v dnešnej konkurencii na trhu s autami si nemôžu dovoliť takéto jednanie so zákazníkom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PaloLM, mas uplnu pravdu. Mohol by dat niekto podnet JOJke alebo Markize na nejaku taku fingovanu opravu. Keby to videlo cele slovensko, jako tam oni v tych servisoch oje.avajú, tak by si videl tie personalne cistky. Pani "z hora" by sa uvedomili, lebo takou "reklamou" by sa im siahlo na peniaze..... Ale ja chvalabohu skusenost so servismy nemam, lebo olej, filtre, ziarovky si vymienam sam. Nikdy sa mi este nepokazilo, aby som musel ist do servisu, za co bohu dakujem, lebo s mojou povahou by som ich pozabijal..... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viem ze auto za to nemoze, ale ak je toto autorizovany servis, tak potom si radsej taketo auto nekupim, t.z.: predaj auta trpi, koli nezodpovednemu servisu...

to FOXO - asi mame podobne povahy, lebo ked som na prijmaceho technika zhukol, tak sa asi aj posral (za tych 2700), asi preto spustil cenu na 400 a este s usmevom na tvari povedal: "mne to je jedno, aj tak natom prerobi "chudak" mechanik..."

no co dodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

smutne ako v kazdom servise, ked nenajdu chybu vzdy by chceli na nestastnikovi zarobit. To je zlodejina. Ved kazdy zaplati, ale za odstranenie poruchy a nie za odrb!:bojim

Toto potvrdzuje pravidlo, ze dobry majstri robia sami na seba a nie v autorizovanych servisoch. ;)

Svata pravda:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...