Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jeste .. potrebuju nejakou redukci ? radio- 306


lukyyn

Recommended Posts

Původně zaslal: Dave_k

Bacha na napájení. U peugeotu bejvá prohozený stálý napětí se spínaným. ;)

Jo to bývá, u 206 jsem to viděl, že to bylo prohozené, ale u 306ky to myslím bylo správně, musel bych vyndat radio, abych to potvrdil na 100%, přeci jen už je to asi 3 roky co jsem ho montoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Dave_k

Bacha na napájení. U peugeotu bejvá prohozený stálý napětí se spínaným. ;)

Jo to bývá, u 206 jsem to viděl, že to bylo prohozené, ale u 306ky to myslím bylo správně, musel bych vyndat radio, abych to potvrdil na 100%, přeci jen už je to asi 3 roky co jsem ho montoval :)

Já měl na svym XSičku prohozený kabely, takže aby mi hrálo rádio, když neni otočený klíčkem, tak jsem musel dva kablíky prohodit...teď to mam u GTička to samý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám taky SONY a anténa mi tam nešla.konec kabelu co příjde píchnout do radia je tvaru L a ten sem tam nedal,musel sem koupit redukci(prodloužení)za pár kaček.záleží na rádiu.a rádio mi jde jen se zapnutým klíčem

[upravil dne 4.12.07 Medion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

ja mam tiež radio sony Xplod mam sice 307 hatchback ale tiež mi tam pasuje aj ta zahnuta koncovka do radia a tiež som musel prehadzovat kable na napajanie nieže by radio nešlo ale za každym ked som vypol klučik sa vymazala aj pamet radia čiže mi odpajalo aj stale napajanie raida z toho dvovodu bolo treba prepojit kable medzi sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo to tu nezmiňoval - pokud máš ovládání pod volantem, tak se dá údajně též sehnat redukce aby Ti Soňák s tím ovládáním kamarádil (měl jsem to ve 405ce, teď i ve 406ce a nedám na to dopustit - skvělé zpříjemnění ovládání rádia)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Nikdo to tu nezmiňoval - pokud máš ovládání pod volantem, tak se dá údajně též sehnat redukce aby Ti Soňák s tím ovládáním kamarádil (měl jsem to ve 405ce, teď i ve 406ce a nedám na to dopustit - skvělé zpříjemnění ovládání rádia)

Nevíš náhodou, kde se ta redukce dá sehnat, nebo link na nějaký e-shop, kde se to dá sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...