Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dostanu do 206 17 kola?


betmen206

Recommended Posts

Původně zaslal: marty777

Měl jsem 16" teď mám 17",a neměnil jsem nic,kromě tlumičů,ale ne,proto že by odešly,ale bylo to jak houpačka,teď mám KW a je to to pravý

[upravil dne 20/11/07 marty777]

Ty kolesa sou super, škoda že je prodáváš v tenhle čas. Na jaře bych asi dlouho nepřemejšlel ;)

Jak dlouho si je tam měl? Ono za sezónu asi podvozek neodepíšeš, řek bych že případný větší opotřebení se projeví až po dlouhodobým provozu (horizont let a desítek tisíc najetých km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: marty777

Měl jsem 16" teď mám 17",a neměnil jsem nic,kromě tlumičů,ale ne,proto že by odešly,ale bylo to jak houpačka,teď mám KW a je to to pravý

[upravil dne 20/11/07 marty777]

Ty kolesa sou super, škoda že je prodáváš v tenhle čas. Na jaře bych asi dlouho nepřemejšlel ;)

Jak dlouho si je tam měl? Ono za sezónu asi podvozek neodepíšeš, řek bych že případný větší opotřebení se projeví až po dlouhodobým provozu (horizont let a desítek tisíc najetých km)

Tyhle 17" mám rok a 4 měsíce,ale předtím jsem měl 2 roky 16".Je fakt,že najedu za rok jen do 5000km.Po srazech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...