Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Couvání


Ticcino

Recommended Posts

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Schreek

Já to většinou kombinuju, pokud je dost místa otočim se doprava chytnu se za sedačku, couvám a přitom to chvílema kontroluju v zrcátkách (zni to složitě, ale člověk si to ani neuvědomuje :D) Pokud couvám někam na těsno, tak je to hlavně podle zrcátek :super

:super Presne muj pripad, lip bych to nevystihl :D[/quot

Taky tak...:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Podle zrcátek - když se autu za mnou "zhoupne" střecha, tak to znamená, že už couvat není kam . . . (pražské parkování) - samozřejmě necouvám 30 km/h, ale krokem a nárazníky jsou na autech proto, aby narážely - k žádné škodě tudíž nedojde ani dojít nemůže, tak mě NEKAMENUJTE

[upravil dne 15/11/2007 Medvěd]

No jo ale tohle se nedá praktikovat, když máš v zadu "kouli" to by asi ostatní nebyli nadšení :D Kouli používám na odšoupnutí popelnice,když je málo místa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Pata

Vetsinou couvam na zrcatka, ovsem pokud vezu krasnou slecnu, tak rad vyuzivam figl s rukou :mrk:D:D:D

to jo zakončení couvání s polibkem:potlesk:potlesk

Mno zatim to jeste nehrozi :myslim

a kam tu ruku davas? :D v cem spociva ten figl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u 605-ky jedině zrcátka,mám na autě dost tmavé fólie.takže radši podle zrcátek.ale nejhorší je couvat někde kde není pouliční osvětlení mít všude fólie a neznat cestu:Dpárkrát už jsem se takhle zapotil.nejlepší bývá dotaz přítule...ty tam něco vydíš?a odpověď je NE a couvám dál:Dkupodivu jsem nic nezbořil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...