Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

co se strankama PC


buml

co se strankama PC  

  1. 1. co se strankama PC


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: Marlin

ja jsu porad nepochopil jak se dostanu na cluboveho mejla :myslim

Tak to mi taky nešlo.A co udělat něco s chatem.To vyhazování mě štve.:(

Marlin: Tady je návod

Pegoo: Jaký vyhazování máš na mysli. To že tě to z Chatu vyhodí po 10 minutách nečinnosti je v pořádku

[upravil dne 28/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: Marlin

ja jsu porad nepochopil jak se dostanu na cluboveho mejla :myslim

Tak to mi taky nešlo.A co udělat něco s chatem.To vyhazování mě štve.:(

Tady je návod - http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=278

Pegoo: Jaký vyhazování máš na mysli. To že tě to z Chatu vyhodí po 10 minutách nečinnosti je v pořádku

[upravil dne 28/12/07 Radek Hurvajz]

No to me stve aspon delsi cas kdyby byl.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak si stačí občas klepnou do Enteru a je klid, i když teda pokud jsem na chatu tak pišu a mám prodlevy tak max 3 minuty, tak mi to nijak nevadí

No jak kdy někdy si odskocím někdy dělám kávu.Prostě delsi sas bych uvital.jinak se snazim taky porad psat.Vetsi problém je ze tam porad nikdo není.Jo treba kdyz tam prijdu abudu cekat ne lidicky tak tech 1O je málo.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

No jak kdy někdy si odskocím někdy dělám kávu.Prostě delsi sas bych uvital.jinak se snazim taky porad psat.Vetsi problém je ze tam porad nikdo není.Jo treba kdyz tam prijdu abudu cekat ne lidicky tak tech 1O je málo.:myslim

Pro někoho je 10 minut málo, pro jiného moc. Když je někdo na chatu, tak tam má být a ne si chodit vařit kafe, mýt auto, okopávat kedlubny,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pegoo

No jak kdy někdy si odskocím někdy dělám kávu.Prostě delsi sas bych uvital.jinak se snazim taky porad psat.Vetsi problém je ze tam porad nikdo není.Jo treba kdyz tam prijdu abudu cekat ne lidicky tak tech 1O je málo.:myslim

Pro někoho je 10 minut málo, pro jiného moc. Když je někdo na chatu, tak tam má být a ne si chodit vařit kafe, mýt auto, okopávat kedlubny,....

Máš sice pravdu,ale budu stejně oponovat.Můj názor je,že proto chat moc nejede a je to škoda.Pokud se dohodnem, že tam přijdem tak to žije, jinak ne.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Máš sice pravdu,ale budu stejně oponovat.Můj názor je,že proto chat moc nejede a je to škoda.Pokud se dohodnem, že tam přijdem tak to žije, jinak ne.:myslim

A za to podle tebe může to, že je uživatel po 10 minutách nečinnosti z chatu odhlášen? To je zajímavá logika. Ale mimo realitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pegoo

Máš sice pravdu,ale budu stejně oponovat.Můj názor je,že proto chat moc nejede a je to škoda.Pokud se dohodnem, že tam přijdem tak to žije, jinak ne.:myslim

A za to podle tebe může to, že je uživatel po 10 minutách nečinnosti z chatu odhlášen? To je zajímavá logika. Ale mimo realitu.

Ne ale jako první kdo prijde urcite ceka dyl než 10 minut.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Ne ale jako první kdo prijde urcite ceka dyl než 10 minut.

Tak má mačkat Enter.

Upřímně řečeno, pokud přijdu na chat a někdo tam je, tak pozdravím. Pokud mi neodpoví maximálně do 5 minut, tak jdu pryč. Nebudu na nikoho čekat jako na vlak - buď tam je, protože si chce pokecat, nebo tam nemá co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pegoo

Ne ale jako první kdo prijde urcite ceka dyl než 10 minut.

Tak má mačkat Enter.

Upřímně řečeno, pokud přijdu na chat a někdo tam je, tak pozdravím. Pokud mi neodpoví maximálně do 5 minut, tak jdu pryč. Nebudu na nikoho čekat jako na vlak - buď tam je, protože si chce pokecat, nebo tam nemá co dělat.

A co aby bylo ve foru na liště chat,je to možné nebo vůbec reálné.A co změna hledání,neplanuje se ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

A co aby bylo ve foru na liště chat,je to možné nebo vůbec reálné.A co změna hledání,neplanuje se ?:)

Odkaz na chat není problém na lištu do Fora přidat, i když to asi nepomůže. Na změnu Hledání už jsem odpovídal - do příštích verzí fora je počítáno se změnou vyhledávacích rutin (kdy to bude, nedokážu přesně určit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pegoo

A co aby bylo ve foru na liště chat,je to možné nebo vůbec reálné.A co změna hledání,neplanuje se ?:)

Odkaz na chat není problém na lištu do Fora přidat, i když to asi nepomůže. Na změnu Hledání už jsem odpovídal - do příštích verzí fora je počítáno se změnou vyhledávacích rutin (kdy to bude, nedokážu přesně určit).

od koho bude nove forum? zase XMB Nexus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

od koho bude nove forum? zase XMB Nexus?

To záleží na tom, jak se budou tvůrci snažit. Zatím snad kromě toho Hledání není problém, takže pokud splní sliby a změní je, není důvod migrovat na něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...