Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co se strankama PC


buml

co se strankama PC  

  1. 1. co se strankama PC


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ač to bude znít divně, mě se takto vedené forum líbí - je liberální (a proto, bohužel, i hodně napadnutelné). To, že jsem tu doopravdy jako doma, svědčí i tom, že když mám fakt mizernou náladu - tak tady začnu dělat virtuální "borčus" (ve vší počestnosti, ovšem). Jak vždy čekám (a jak se vždy stane) chytnou se toho i jiní umělci (normálně byste do p.t. pánů neřekli) a to co tady občas předvádíme, tak nad tím se musí i Kurt usmívat.

Takže, jste neskutečná banda, a jsem rád, že jste jací jste !

P.S.: design tohohle fora funguje (a nezmenil se) už snad 5 let (včetně integrované "non-nadávkové" funkce) Osobně bych to neměnil, já si zvykl :)

Občas je nutno bránit obsah před formou :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

chtel sem se na neco zeptat,tak to pisnu sem,je tu hodne peknejch vzhledu fora akorat me mrzi,ze u vetsiny se barevne neodlisuje odkaz na web,coz je docela problemovy,tak jestli je velmi slozite to nejak dodelat!prosim neukamenujte me,pac tomuhle vubec nerozumim..

A který vzhled se ti líbí tolik, že ti u něj vadí barevně neodlišený odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

jedna se o windows XP silver,je peknej,akorat je vsude cerne pismo a kdyz nekdo da okdaz pod nejakym nezvem ZDE nebo TOTO,tak je to lehce prehlednutelne,tak jsem se jen zeptal jestli by to neslo zmenit....

OK, upravil jsem jeden z těch vzhledů - zvol si v profilu "Windows XP Silver -old -old" - tam jsem nastavil modré odkazy. Vypadá to sice divně, ale chtěl jsi to. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: oni

jedna se o windows XP silver,je peknej,akorat je vsude cerne pismo a kdyz nekdo da okdaz pod nejakym nezvem ZDE nebo TOTO,tak je to lehce prehlednutelne,tak jsem se jen zeptal jestli by to neslo zmenit....

OK, upravil jsem jeden z těch vzhledů - zvol si v profilu "Windows XP Silver -old -old" - tam jsem nastavil modré odkazy. Vypadá to sice divně, ale chtěl jsi to. :aut

A ted se těš, budeš měnit styly podle přání všem :D:D:D:D

Já bych chtěl červený odkazy v ICONIC:D:D

[upravil dne 19/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

A ted se těš, budeš měnit styly podle přání všem :D:D:D:D

Já bych chtěl červený odkazy v ICONIC:D:D

[upravil dne 19/11/07 Radek Hurvajz]

Si nastav "Iconic-red", ne? :aut

BTW: ten vzhled stejně skoro nikdo nepoužívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

A ted se těš, budeš měnit styly podle přání všem :D:D:D:D

Já bych chtěl červený odkazy v ICONIC:D:D

[upravil dne 19/11/07 Radek Hurvajz]

Si nastav "Iconic-red", ne? :aut

BTW: ten vzhled stejně skoro nikdo nepoužívá.

ja chci blikací odkazy:D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: oni

jedna se o windows XP silver,je peknej,akorat je vsude cerne pismo a kdyz nekdo da okdaz pod nejakym nezvem ZDE nebo TOTO,tak je to lehce prehlednutelne,tak jsem se jen zeptal jestli by to neslo zmenit....

OK, upravil jsem jeden z těch vzhledů - zvol si v profilu "Windows XP Silver -old -old" - tam jsem nastavil modré odkazy. Vypadá to sice divně, ale chtěl jsi to. :aut

Hm, ale mě se ty modrý odkazy nelíbí, mohl by jsi to zase vrátit zpátky jak to bylo?.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Hm, ale mě se ty modrý odkazy nelíbí, mohl by jsi to zase vrátit zpátky jak to bylo?.....

Změň si v profilu nastavení na jiný ""Windows XP Silver" - jsou tam asi tři a ty modré odkazy jsou jen v ""Windows XP Silver -old -old". ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Driver

Hm, ale mě se ty modrý odkazy nelíbí, mohl by jsi to zase vrátit zpátky jak to bylo?.....

Změň si v profilu nastavení na jiný ""Windows XP Silver" - jsou tam asi tři a ty modré odkazy jsou jen v ""Windows XP Silver -old -old". ;)

A když mě se zrovna líbí Windows XP Silver -old -old........

No já jenom rejpu, ale mě jenom přijde absurdní řešit kraviny typu "mě se líbí tohle" a "já tam chci tohle", to by jsi potom mohl dělat skin fora pro každýho člena extra, prostě jsou tam nějaký předdefinovaný skiny a z těch si vyber ...... udělej mi prosím okolo stříbrný hvězdičky, protože se mi to tak líbí .... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

a ja neviem o com je rec.ja mam forum ulozene v oblubenych polozkach a ked kliknem tak mi vyhodi vsetky prispevky za 24 hodin.tu hlavnu stranku som asi nevidel rok.alebo sa mylim?

je to aj môj prípad, nevidel som predchádzasjúce stránky P-C, ale táto stránka sa mi páči, ja som spokojný, ale bola tu reč o spoplatnení prístupu na fórum, môj názor je ten, že ak ku tomu príde, veľa ľudí sem nebude chodiť, ale ak to má byť prínos ku skvalitneniu stránky, tak tých 100 korún ma určite nezruinuje:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ja to nemyslel jestli se mi neco libi nebo nelibi,tohle je o prakticnosti a rychloti,pokud vam tohle dela takovej problem tak to vratte do puvodniho stavu.hold se podridim a zmenim si skin,abych tam mel odkaz jinou barvou! a uz sem si vsimnul ze hodne lidi timto padem odkaz prehlidne a zbytecne se ptaj....

[upravil dne 20/11/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda panove, puvodni otazka se tykala stranek Peugeot clubu a nikoli jeho fora to je naprosto jina kapitola, co se skinu tyce, bude radi ze tu nake jsou a myslim ze vybrat se mezi nimi da, to by doopravdy chudak Kurt mohl napsat 27tisic skinu (tusin ze je tu registrovano cca 9t lidi), pro kazdeho uzivatele tri aby si je moh menit podle nalady:D

EDIT > dokonce 9102 clenu:o

[upravil dne 20/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...