Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co se strankama PC


buml

co se strankama PC  

  1. 1. co se strankama PC


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Jiz delsi dobu vidime jak se radoby dodelavaji za pochodu nove stranky PC, ale clovek ktery by to mel udelat na to zrejme se.. a tak navrhuji anketu co s timto stavem. Vim ze nejsem kompetentni, ale tento stav mi velmi vadi a tak me zajima vas nazor, buml

Jj, pravda, mě to taky dost vadí, vyhledávání vyloženě chybí, sekce servis je někde zamíchaná v novinkách atd atd.................., pokud je to možné jsem pro vrácení staré verze stránek a tím i k jejich plné funkčnosti, nebo hned někomu zadat předělání stavající verze, ale mám pocit že tohle nikdo už nedodělá:( Spíš by to chtělo udělat komplet znova

[upravil dne 14/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

vyuzivam vetsinou forum, tak bych tomu dal jeste sanci. delat neco za pochodu je na pi...

Akorát že ono se nic neděje, před měsícem Medvěd mluvil s tvurcem, na to se objevili odkazy na Peugeoty z Autokatalogu, s tím příslib že se něco plánuje, a tím to skončilo, je to měsíc a nic:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

vyuzivam vetsinou forum, tak bych tomu dal jeste sanci. delat neco za pochodu je na pi...

jenže pochod už je dost dlouho a tvurce ani neodpovida na podněta a připomínky natož aby něco opravoval.

ani nejde poznat kdo je naš partner a kolik mame u něj slevu . a mužu pokračovat ale to už zname že.

praci bych reklamoval, kor za ty prachy.

[upravil dne 14/11/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

vyuzivam vetsinou forum, tak bych tomu dal jeste sanci. delat neco za pochodu je na pi...

nove stranky se objevily kolem 14. zari, takze dva mesice, to se ti zda kratka doba na doladeni, ale tady neni vlastne co doladovat, tady neni pokupe ani zakladni koncepce:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abychom si to ujasnili, že stránky mají nedostatky víme taky, ale prostě ani já ani Medvěd nyní nedisponuje takovým množstvím soukromého času, aby to dotáhl. Asi jste si nevšimli, že vedení není placené, ne? Takže trochu slušnější přístup by neškodil...

Jinak v létě jsou volby a můžete svoje řeči přetavit ve skutek, třeba budete mít móře času, rozvíjet klubové aktivity....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Tak abychom si to ujasnili, že stránky mají nedostatky víme taky, ale prostě ani já ani Medvěd nyní nedisponuje takovým množstvím soukromého času, aby to dotáhl. Asi jste si nevšimli, že vedení není placené, ne? Takže trochu slušnější přístup by neškodil...

Jinak v létě jsou volby a můžete svoje řeči přetavit ve skutek, třeba budete mít móře času, rozvíjet klubové aktivity....

takze chyba je ze "pan tvurce" nema podklady od vedeni a nebo ze na to "pan tvurce" hazi bobek

pokud se jedna prvni pripad tak tato troska nemela nikdy spatrit svelto sveta a mela se pusti po dodelani a odladeni

pokud pripad druhy tak neni co resit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Rebik

Tak abychom si to ujasnili, že stránky mají nedostatky víme taky, ale prostě ani já ani Medvěd nyní nedisponuje takovým množstvím soukromého času, aby to dotáhl. Asi jste si nevšimli, že vedení není placené, ne? Takže trochu slušnější přístup by neškodil...

Jinak v létě jsou volby a můžete svoje řeči přetavit ve skutek, třeba budete mít móře času, rozvíjet klubové aktivity....

takze chyba je ze "pan tvurce" nema podklady od vedeni a nebo ze na to "pan tvurce" hazi bobek

pokud se jedna prvni pripad tak tato troska nemela nikdy spatrit svelto sveta a mela se pusti po dodelani a odladeni

pokud pripad druhy tak neni co resit..

Ale k řešení těch problémů který jsou nejvíce vidět (hledání, odkazy na sekce, zobrazování stránek) není snad potřeba žádné podklady od vedení. Panu Jeřábkovi jsem psal mail, na jeho vlastní žádost ve foru, že pokud něco nepujde ať ho kontaktujem, na první mail kdy byl problem se zobrazením chatu mi poděkoval za upozornění a problem opravil, na další mail který se týkal uvedeného výše mi již neodpověděl a oprava není dodnes:(

[upravil dne 14/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Tak abychom si to ujasnili, že stránky mají nedostatky víme taky, ale prostě ani já ani Medvěd nyní nedisponuje takovým množstvím soukromého času, aby to dotáhl. Asi jste si nevšimli, že vedení není placené, ne? Takže trochu slušnější přístup by neškodil...

Jinak v létě jsou volby a můžete svoje řeči přetavit ve skutek, třeba budete mít móře času, rozvíjet klubové aktivity....

Nechci bejt rejpavej, ale ty nový stránky určitě nebyly zadarmo.

A Ty si asi taky nekoupíš auto s tím že ti tam později dodělají klimatizaci, ABS, apod. a kdyby jo a oni Tě pak vyšoupli že na Tebe nemají čas. Trošku divnej přístup. A když nastane problém tak hned mluvit o dalších volbách už odněkud znám. Ty jsi asi taky nenechal rozdělaný auto a přitom skasíroval zákazníka. Nebo jo?

Nehledě nato že ani Ty ani Medvěd s těma stránkama přece nic neděláte. To jste přeci někomu zadali a zaplatili ne? Takže by se o plnou funkčnost stránek měl postarat dotyčný autor stránek ne? :myslim:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 14/11/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, nic jsme nezaplatili, je to prostě nějaký proces, chtěli jsme něco ukázat před srazem v Kostelci a potom se to prostě zadrhlo.... My nemáme čas, ne zhotovitel, už to nebudu dále tady řešit.

Odkaz na volby je zcela legitimní, pokud si pamatuji, nikdo nechtěl ani kandidovat.....

[upravil dne 14/11/2007 Rebik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, proč není placené vedení? Myslím si, že žijeme v tržní ekonomice, tak nechápu, proč by měl někdo věnovat svůj volný čas někomu zadarmo a ten někdo se mu ještě vozil po zádech, že to dělá špatně!? Zadarmo a z nadšení se to dalo dělat na začátku, když měl klub pár členů, ale v rozsahu ve kterém je dnes si myslím, že je to kravina aby vedení nedostalo zaplaceno. Stránek o peugeotech zadarmo je na netu spoustu, ale jejich úroveň podle toho vypadá. Jsem proto, aby se z toho udlěl komerční web! Když si pročítám diskuze na téma clubu nebo stránek, tak nejvíc krafou a kritizují Ti, co nejsou ani řádnými členy. Prostě bych stránky zavřel a přístup by stál pro každého 100 na rok. To je částka, která nikoho nepoloží a klubu to pomůže. Pak by zbylo i něco na vedení a s tím by stoupla i úroveň clubu. Jakmile to bude někdo udržovat jen jako bokovku při zaměstnání asi to nebude nikdy ono. Myslím si, že by to chtělo pouze postavit kvalitní marketingový obchodní model a bylo by to mnohem více zajímavé i pro inzerenty. Myslím, že má club našlápnuto velmi dobrým směrem, ale jak tvrdí v jedné reklamě "čas her skončil"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže věci se mají následovně

a) za stránky ještě nikdo nezaplatil ani korunu a dokud nebudou 100%ní, tak ani nezaplatí

b) ano, spuštění stránek bylo zbrklé a zavinil jsem ho já tím, že jsem si dovolil navrhnout spuštění nedodělané verze stránek v termínu 20. srazu v Červeném Kostelci. Myslel jsem si, že dochytat následné mouchy bude menší problém, než se v současnosti ukazuje.

c) Tvůrci stránek opravdu chybí některé údaje od nás (vedení), které jsme s Markem společně slíbili doplnit a bohužel se nám na to nedaří najít společný čas - za mě se jedná o popisky k modelům (tam, kde jsou ta tlačítka), najde se někdo, kdo by byl ochotnej dát nějaké info dohromady? Představa - např. u modelu 106 vypsat od kdy do kdy se vyráběl, kdy byl facelift a v čem se lišil, veškeré motorizace (obsah, výkon, palivo), základní prvky výbav ..............., to vše u všech modelů.

d) partneři - to je pomníček Markův, k tomu by se měl tedy vyjádřit spíš on

e) jediný problém spojený přímo s Tvůrcem tedy vidím v tom, že neodpovídá na Vaše maily.

Takže Vás všechny ještě prosím o trpělivost, budeme se snažit slibované podklady doplnit a zfunkčnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Destiny: Je sice pěkný že to vidíš v tak sqelejch barvách jak se to rozvíjí, ale já osobně si myslím, že jakmile se v tom začne motat moc peněz tak veškerej původní záměr a ideje půjdou do kytek a nakonec se toho chytí někdo kdo si z toho udělá pěknou kasičku.

A tenhle směr i když někde přinese pár pozitiv to úplně pohřbí.

Toť je múj názor na celou věc jak to teď vidím. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destiny: jak tě osobně zrovna moc nemusím, tak v tomhle máš 100% pravdu. Bez debat, bez výhrad, prostě to tak je, vystihl jsi to naprosto přesně, ale v tuhle chvíli s tím níkdo nic nenadělá - podívej se jen na názory, kolik by asi tak měl stát web a jeho správa, totálně mimo mísu. Řada uživatelů tady je názoru, že když je to na webu, tak je to "zadarmo", a takoví ten komerční model nikdy nezkousnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká inzerentů, tak zatím to tu žádná slává není. Zatím je tu jen flashový banner na Vašendu a ještě s rozsypanými texty. Moje idea byla taková, že by většina sekcí zůstala zavřených buď úplně nebo povolena jen pro čtení. Příklad: chceš inzerovat v sekci bazar = musíš mít zaplaceno na rok, jinak si sekci můžeš jen prohlížet. Chces si prohlížet sekci servis = musíš mít zaplaceno. atd. Prostě nechat volně přístupnou jen základní kostru a zbytek podmínit platbou. V podstatě takové rozšířené členské poplatky. Udělat třeba 2 nebo tři levely, aby si každý mohl vybrat podle sebe, co je pro něho důležité nebo zajímavé. Jak říkám, je potřeba udělat základní analýzu a sestavit obchodní model. Věřím tomu, že většina z nás by to nebrala jako pruzení a tahání z lidí peněz, ale jako krok ke zlepšení organizace clubu a jeho kvalit. Možná někdy v ideálním stavu by si mohl dovolit klub zaměstnat na HPP i redaktora, který by udržoval fórum v kvalitní podobě, sledoval dění kolem Peugeotů a možná by i zbylo na služební cestu třeba do Frankfutru na výstavu aut. Pak by i možná kandidoval někdo do voleb. ;) A tím se vracím k inzerentům. Zvedla by se úroveň stránek, stoupla by návštěvnost (nejen v ČR) a tím i atraktivita pro inzerenty. Pak se dá navázat marketingová spolupráce s ostatními servery (např. auto.cz) a tím stáhnout na club i pozornost jiné komunity, než jen značky Peugeot. A tak se dá pokračovat dlouho a dlouho... Prostě zastávám názor "Co je zadarmo potěší, ale nikdy nemá profesionální úroveň".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...