Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kouří po chvíli od startu


kapa

Recommended Posts

to:oddie

ok.dobře.uznávám,máš pravdu.ale jen v případě,že to dělá opravdu jen jeden válec.a nevím jak poznal,že to dělá právě jen jeden válec a né sem ta některý na střídačku....zvláště,když to udělá jen pár sekun po startu.

Ale nechci se zase hádat......

OPRAVDU!!!

Ps:vzpomínáš,jak jsme spolu řelišili moji 309??

Šťoural jsem do všeho,cpal peníze tAm,kde nebyly třeba a pak to byl právě ten vzduch....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevzpomínám, sice si pamatuju dost, ale jsem tady už pěkných pár let na to, abych si pamatoval všechno co jsem kdy řešil. Ale s netěsným tělesem filtru na novějším modelu dieselu už jsem si taky užil, a nakonec jsem to ze vzteku vyřešil použitím sólo tělesa filtru ze starého modelu. Ty nové modely s filtrem na termostatu jsou pro zlost, jakmile začnou blbnout.

Jinak před měsícem se mi povedl asi největší gól - 309 začala dělat problémy, přestávala táhnout, a vcucávala se pumpa na filtru. Vyměnil jsem hadice (jedna zalomená a skříplá), čistil přivzdušnění nádrže, dal i nové trubky - pořád. Filtr jsem měl zafixováno že předchozí majitel těsně předtím měnil - ale po dlouhém laborování jsem tam na zkoušku seknul celý jiný i s tělesem. To jsem ani neodjel. Už jsem to auto chtěl hodit pomalu do sběru, když mi to docvaklo - ten filtr totiž vyměněný nebyl, byl totálně ucpaný a dělal to on, ruční pumpička je až ZA ním, a ten jiný filtr s tělesem, co jsem tam dal na zkoušku na vyloučení jeho vlivu, měl obráceně vývody a já to tam jenom an chvíli nacvakl a nevšiml si - proto to nejelo vůbec. 3 dny v pr.... na neuvěřitelné prkotině, kolegové se mohli pos...mát :) Někdy se zadaří opravdu neskutečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouří chvíli po startu...již minulost :super

To, že jsem měl žhavky z auta připojené na kus drátu a zkoušel jestli se rožhaví ve stejnou dobu bylo úplně k ničemu !

Teda aspoň mám nové palivové vedení v motorovém prostoru ale tím viníkem byly žhavičky :grr

Děkuji všem co sem píšou své zkušenosti:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel v dílně bylo plno ( platící má přednost) ale aspoň venku odzkoušen chod a při zvýšení volnoběhu pomocí "sytiče"(v oválku) byly otáčky vyšší a kouření znatelně nižší . Měl bych otázku na nastavení "sytiče" a kolik je zdvih ( modrá ) při teplotě okolo nuly (popř. volnoběžné otáčky) a prohřátém motoru.

post-0-14109597217504_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

To Oddie

chcel by som sa opýtať či nastavenie predvstreku pootočením čerpadla sa dá robiť na každom motore? Mám dve autá 1,9D jedno s motorom XUD a druhé motor DW8.

Na oboch mám bosch čerpadlo. Myslím že som niekde čítal že na motore DW8 s bosch čerpadlom sa nedá takto pootočením čerpadla ladiť predvstrek, údajne sa nedá pootočiť....

Inak ja som mal podobne prejavujúci sa problém, kontrola tlakov vyšla pre jeden valec zle, bola zlá vôľa ventilov, po znovu nastavení s motorom neboli problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to oddie:

Ja mam podobný ale trošku iný problém. Na motore DW8 mi po zahriatí motora na voľnobehu po cca 2 minútach začne motor vynechávať a pri vynechaní to vždy zadymí do výfuku na bielo. tento problém som riešil pred cca 2ma rokmi. V servise údajne nastavili vôľu ventilov a problém sa vyriešil. Ale momentálne mám pocit že sa to začína vracať - po zahriatí motora na voľnobehu začne jemne vynechávať. že by znovu bolo treba kontrolovať vôľu ventilov? po 2 rokoch a cca 15tkm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...