Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna interiéru


Maverick

Recommended Posts

Původně zaslal: Mefisto86

Ahoj, chci se zptat, jestli by šel do starýho modelu 405 naskládat interiér z novýho modelu. Konkrétně palubka a tapecy dveří, popřípadě kolik práce to obnáší? Díkes:)

Ahoj to víš,že to jde ale je to šílená práce s vymenou hlavně palubka... kdysi se výměna palubky řešila když jeden člen měnil v novým modelu hnedou palubku za černou a myslím,že prohlásíl,že už nikdy víc.... je to šílená piplačka s tím...

Ale jestli ti to za ty nervy stojí proč ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Bohouš

:papa

Koukám, že jsme tu hned dva magoři naráz, kterejm tohle vrtá hlavou:D

A každej trošku rozumnej člověk to zase zavrhl... protože je to prvotřídní vstupneka do blázince pak :aut :aut :aut :aut

Ale jestli se do toho pustíš tak ti přeju mnoooho zdaru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Ahoj, chci se zptat, jestli by šel do starýho modelu 405 naskládat interiér z novýho modelu. Konkrétně palubka a tapecy dveří, popřípadě kolik práce to obnáší? Díkes:)

Jakožto majitel nové palubky ti mohu po pohledu na "starou rozebranou" říci, že ta práce opravdu nestojí za to ... pokud se tedy nechceš případně nervově zhroutit :-D

*Dnes jsem také zjistil, že kamarádova P405 Mi16 rv 1990 je naprosto odlišná "zastaralá" oproti tomu modelu novému(já mám 1994/1995).

Stejné jsem tedy našel nakonec jen skla u oken a zadní nápravu ... jinak vůbec nic, a to jsem projel celé auto , i dveře jsou jiné, světla, všechno - palubku bych neměnil už jen proto, ale jestli s tím má někdo zkušenost a jde to bez problémů + máš na to nervy, zkus to :)

Podle mne je zbytečné vrtat do něčeho, co funguje jak má ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

*Dnes jsem také zjistil, že kamarádova P405 Mi16 rv 1990 je naprosto odlišná "zastaralá" oproti tomu modelu novému(já mám 1994/1995).

Stejné jsem tedy našel nakonec jen skla u oken a zadní nápravu ... jinak vůbec nic, a to jsem projel celé auto , i dveře jsou jiné, světla, všechno

Tak ses lehce překoukl, protože zrovna skla na první pohled odlišují sedany (ne vždy break) starý/nový model na první pohled (zepředu či zboku samozřejmě, páč zezadu je to o světlech a víku kufru, že;)). Starý model má skla bronzová, nový zelená ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Původně zaslal: Mefisto86

Ahoj, chci se zptat, jestli by šel do starýho modelu 405 naskládat interiér z novýho modelu. Konkrétně palubka a tapecy dveří, popřípadě kolik práce to obnáší? Díkes:)

Jakožto majitel nové palubky ti mohu po pohledu na "starou rozebranou" říci, že ta práce opravdu nestojí za to ... pokud se tedy nechceš případně nervově zhroutit :-D

*Dnes jsem také zjistil, že kamarádova P405 Mi16 rv 1990 je naprosto odlišná "zastaralá" oproti tomu modelu novému(já mám 1994/1995).

Stejné jsem tedy našel nakonec jen skla u oken a zadní nápravu ... jinak vůbec nic, a to jsem projel celé auto , i dveře jsou jiné, světla, všechno - palubku bych neměnil už jen proto, ale jestli s tím má někdo zkušenost a jde to bez problémů + máš na to nervy, zkus to :)

Podle mne je zbytečné vrtat do něčeho, co funguje jak má ...

Já osobně bych do týhle překopávky taky nešel, ale kamarád má v plánu koupit 405 a chtěl by si tam dát introš z new modelu. Mě by starej nevadil, ale jemu se nelíbí.:roll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Dundee

Starý model má skla bronzová, nový zelená ;)

Ehm já na své bývalém vozítku měl zelená skla a byl to starý model :mrk:mrk:papa

Žeby další "originál" z dílny peugeotu:D:D:D

Hold co kus to sám originál..... Prostě Peugeot :) Ale hlavně že ty auta jezdí a dopraví nás tam kam potřebujeme :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už asi postopadesáté na těhle stránkách - pokud hodláte vyměnit palubku starý/nový model, budete muset vyměnit i kompletní motorvou kabeláž, protože starý/nový model má jiné konektory. A nebo ten svazek rozstříhat a přepájet. Jedno horší než druhé. Výměna samotné palubky je naprosto směšná prkotina, ale přes tohle se těžko dostanete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Už asi postopadesáté na těhle stránkách - pokud hodláte vyměnit palubku starý/nový model, budete muset vyměnit i kompletní motorvou kabeláž, protože starý/nový model má jiné konektory. A nebo ten svazek rozstříhat a přepájet. Jedno horší než druhé. Výměna samotné palubky je naprosto směšná prkotina, ale přes tohle se těžko dostanete.

Tak tak ... jsi to napsal úplně přesně... ale třeba ani to některý sebevrahy neodradí a skočí do toho :D

Ale fakt to za ty nervy atd nestojí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Dundee

Starý model má skla bronzová, nový zelená ;)

Ehm já na své bývalém vozítku měl zelená skla a byl to starý model :mrk:mrk:papa

Ty´s měl přelomový model (92, že jo?) tam už dávaly i zelený a u Míček 92´ snad u všech ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

Já okarát pořád moc nevídím do té kabeláže, to jako myslíte ža na každém autě je palubka připojena jinýma konektorama nebo jak???:myslim

Díky za odpověď a doufám že mě za to nesežerete:D

Ahoj nesežereme... ale prostě starej a novej model 405 mají uplně jinou kabeláž...prostě jiný konektory atd.. takže člověk musí vyměnit komplet svazky nebo vetšinu a nebo si zahrát na dobrodruha a přepajovat konektory.. atd........ :aut :aut

Takže asi tak ale jak už někteří psali to se tu řešilo už xkrát.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...