Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypnuti airbagu u spolujezdce


walker

Recommended Posts

Původně zaslal: walker

Ať hledám jak hledám, nevím, jak vypnout airbag u spolujezdce. Jde-li to, porádíte kde? :myslim Díky

U starých modelů to nejde, nevim jestli jen u některých nebo u všech, ale pokud máš na boku palubky a na stínítku u spolujezdce symbol přeškrtnuté dětské sedačky tak to nejde;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

mezi sedadly je jen u některých klíčkem ovládaný vypíneč je ČERVENÝ ,ale jak píše Radek H. mrkni co máš za nálepku stínítko či na boku palubky spolujezdce

[upravil dne 2/11/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme auto koupili (bazar, ne nové), tak v kastlíku byl klíč, tak sem myslel, že to je na vypnutí airbagu, ale šroub jsem k němu nemohl najít.

Na boku palubky a na stínítku u spolujezdce symbol přeškrtnuté dětské sedačky mám ==>aribag nejde vypnout :bojim .

Díky všem za info. Přeji hezký víkend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz[/i]

ale pokud máš na boku palubky a na stínítku u spolujezdce symbol přeškrtnuté dětské sedačky tak to nejde;)

Ten symbol tam je proto aby upozornil na to, že se nesmí na sedadle spolujezdce převážet dítě v sedačce v protisměru jízdy pokud není airbag vypnutý. Takže ta nálepka je v každém autě s airbagem před tímto sedadlem, pokud ji někdo neodstranil. Nálepka nemá vliv na vypnutí airbagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 13 let později...

Ještě bych zkusil známý "lék" u Renaultu (jak to má Peugeot nevím, ale počítám, že podobně). Sedačka spolujezdce by měla mít zátěžové čidlo, zespodu sedačky je kabel s konektorem. Tak s ním zkusit trochu pohýbat. Mám druhej Renault a u druhého je to, že když se pohne se sedačkou (a změní se poloha kabelu), tak to blbne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 1. 2021 at 11:21, ChouLu napsal:

špatná diag ;) ale zkus vzít klíč a několkrát vypnout a zapnout airbag spolujezdce. Dost často zlobí to ovládání 

Děkují už jsem to zkusil zapne vypne se druhý irb spolujezdce tak ještě zítra zkusím odepnout kable pod sedadlem ale Děkují moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...