Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklamy


BoneDaddy

Recommended Posts

Nemáte někdo video, nebo odkaz na reklamy Peugeotu 406??? Myslím sedan, coupé je častý ale sedan jsem nikde nenašel. Dřív běžely dvě v TV, jedna na brzdy (peugeot zabrzdí a pohne se okolní svět) a druhá na senzor deště (406 přeskočí parní válec, spadne do vody a kapka dopadne na přední sklo a to se setře) co si pamatuju. Byl bych Vám vděčný.:papa:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad něco najdeš, já se na reklamy zásadně nedívám.

Dřív délka reklamy mezi filmem stačila na návštěvu WC, později na WC a cigárko, teď na WC uvaření kávy a cigárka dvě /cca 15-20 minut/.

Začíná mě to s*át.

Ale zase se dozvím, zda mám použít vložku s "křidélky" nebo bez, popř. jaký typ plenek mám použít při úniku moči - což mě uklidňuje.

[upravil dne 31.10.2007 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

No snad něco najdeš, já se na reklamy zásadně nedívám.

Dřív délka reklamy mezi filmem stačila na návštěvu WC, později na WC a cigárko, teď na WC uvaření kávy a cigárka dvě /cca 15-20 minut/.

Začíná mě to s*át.

Ale zase se dozvím, zda mám použít vložku s "křidélky" nebo bez, popř. jaký typ plenek mám použít při úniku moči - což mě uklidňuje.

[upravil dne 31.10.2007 myryn]

JJ pravda...už to hned přepínám...moc demagogie některý reklamy, nejde na to koukat co do nás cpou...:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Původně zaslal: myryn

No snad něco najdeš, já se na reklamy zásadně nedívám.

Dřív délka reklamy mezi filmem stačila na návštěvu WC, později na WC a cigárko, teď na WC uvaření kávy a cigárka dvě /cca 15-20 minut/.

Začíná mě to s*át.

Ale zase se dozvím, zda mám použít vložku s "křidélky" nebo bez, popř. jaký typ plenek mám použít při úniku moči - což mě uklidňuje.

[upravil dne 31.10.2007 myryn]

JJ pravda...už to hned přepínám...moc demagogie některý reklamy, nejde na to koukat co do nás cpou...:mad:

Přepínání jsem zkoušel taky, jenže ti zmetci jsou domluveni a ty zatracený reklamy vysílaj ve stejnej čas skoro na všech kanálech - leda že bych zhlédl část nějaké "vynikající" telenovely nebo jak tomu říkaj.

[upravil dne 31.10.2007 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...