Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneu 185/60/14


Scratch

Recommended Posts

Ahoj, mam na vas zvlastni prosbu, otec chce kupovat ted LETNÍ pneu na fabii v rozmeru 185/60/14 82 H. Rozhoduje se mezi Pirelli P6 za 1334 Kc, nebo Dunlop SP SPORT01 za 1391 Kc nebo good year Hydragrip za tutez cenu. poradite mi prosim? Ja osobne verim vic pirelli, mam P6000powergy 91 W, ale tatik by radsi asi dunlop. Tak jake mate zkusenosti? Co doporucite, to obuje. Dekuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letní dunlopky jsou obecně dost hodně tvrdé-sice vydží,ale na mokrém dost kloužou(konkrétně u těch SPORT 01 to platí obzvlášť).bral bych spíše ty pirellky.ale je to individuální u každého modelu pneu,výrobce pořád mění poměr mezi přilnavostí a výdrží.

hoooodně dobře dopadly testy pneumatik značky HANKOOK,které porážely i tyto již zmiňované zvučné značky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klumir: To co pises je pravda,ale právě tyhle nový Dunlop Fastresponse, mají velice slušné vlastnosti i na mokru, to říkají testy a mohu to i potvrdit z vlastní zkušenosti. Ale podle mě stejně mezi tak kvalitníma značkama jako je Pirelli nebo Dunloop, bude tak malý rozdíl, že ho podle mě jen málokdo pozná. Takže výběr gum, je pak více méně srdeční záležitost :papa

[upravil dne 26.10.2007 Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám na autě ty Hydragripy :super(teď už tam mám ale zimáky Bridgestone Blizzak LM 25) a fakt jsou na vodě super:potlesk:potlesk:potlesk. To, že jsou měkčí a tudíž se rychleji sjíždějí, jsem taky slyšel, ale nemohu potvrdit ani vyvrátit. Měl jsem je pouze tuto sezónu, nové a najeto cca 5000 km, takže stále vypadají jako nové. Každopádně zatím spokojenost, mohu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...