Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání zadního okna


Martin.405

Recommended Posts

Příjemnej středeční podvečer vinšuju..

Začli raní mrazíky, samosebou mlžení oken a podobný srandy, takže sem zjistil že mám nemocný rozmražování zadního okna.. Není úplně mrtvý (což by byl možná lepší případ - přerušenej drát, špatný relé...), ale funguje na něm jenom jeden proužek zhruba uprostřed okna.. nechce se mi zdát, že sou všechny ostatní proužky někde přerušený (nicméně ještě sem neměl čas to prozkoumat za světla a důkladně) takže mi vyvstává otázka - co s tím je? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to pozor-kvalitní lak stojí od loctite přes 500kč a je ho 1,4g.je fakt,že když si ho koupíš tak s ním opravíš těch proužků 50 (pokud to budeš umět-není to tak úplně jednoduché jako kreslit fixem po papíře)a ušetříš.A po otevření toho laku ho musíš do 6 měsíců spotřebovat.Takže se ti asi stejně vyplatí-pokud to je porušené jen na pár místech si to nechat opravit odborně.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já s tím mám trošku zkušenosti....a ty levné laky mají moc veký odpor-proužek pak méně hřeje,často se znovu propalují a jsou strašně náchylné na mechanické poškození.a navíc po zaschnutí zůstávají stříbrné a to pak jde strašně moc vidět,úplně to pere do očí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

omyl-za 50kč jedno poškozené místo!jsou inteligenti,kteří škrábou námrazu i zevnitř zadního okna a pak je to přerušené klidně i na 5 místech na jednom proužku!

Každopádně jízda se zamlženým zadním oknem stojí za ho*no.

No jasně, jedno poškozené místo.

Ale jestli to někdo škrábe i zevnitř, tak je to pablb, teda mám pro něj i jiné pojmenování...

Nebo, co se dělá: Čistí se okno zevnitř ředidlem, aby se dostalo dolu to lepkavý od převozního čísla... :bojim

Původně zaslal: Martin.405

to sou teda pekni vydridusi.. flasticka vodivyho laku kterym de opravit pul zadniho okna nestoji vic jak tech 50 korun

No to těžko, je to s příměsí nějaké stříbra, taky jsem si chtěl koupit lahvičku pro sebe, ale když jsem zjistil tu cenu, tak jsem na to ihned zapomněl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...