OK406

Tabulky pojistek v 406

40 posts in this topic

Původně zaslal: OK406

konec tabulek:

nevite nekdo jestli je k necemu dobra pojistka c.34 u 3V6 ? Ja ji tam totiz vubec nemam :o( A jelikoz tam ctu neco o lambde a resim kolisani otacek, tak by me zajimalo jestli neni zakopanej pes nahodou v tom

vím že je to staré vlákno, ale má to přímou souvislost s mou otázkou....nevíte jak se rozdělává pojistková skřín...potřeboval bych se dostat k pojistkám na druhou stranu a něco tam připojit...:mad:

Myslíš u řidiče??

jj myslím u řidiče ale dobré už jsem na to přišel.....vlevo u pojistek je takový červený kousek plastu, ren stačí kombinačkama vytáhnout a skřín vypadne skoro sama ;)

Původně zaslal: Qweer

Myslíš u řidiče??

jj myslím u řidiče ale dobré už jsem na to přišel.....vlevo u pojistek je takový červený kousek plastu, ren stačí kombinačkama vytáhnout a skřín vypadne skoro sama ;)

Je to jedinej způsob ja se dostat k relátku cyklovače stěračů pokud nemáš dešťovej senzor. :papa

...
ahoj, muzete mi popsat u pojistky 19 co znamena to \"osvetleni vypinacu v kabine\"? Ta pojistka mi totiz furt praska.. vydrzi max. mesic a to uz jsem zkousel pojistky az 5-15 :roll

ahoj ... mam 1.9TD r.v. 98 a u pojistek v motorove casti mam pod krytem u pojistek jeste konektor na nake rele ... nevite k cemu je ???? ja tam nic nemam ... dekuji

Pavle, asi to nebude posilovač. Jestli myslíš tu jedničku, co vidím já, tak tam je napsáno \"počítač\". Jestli chceš zjistit, k čemu slouží jaké relé, tak sem zkus dát fotku, třeba se někdo s odbornými znalostmi chytí ;)