Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neony


Branislav

Recommended Posts

I když to nedoporučuju, napojil bych to na světlo stropního svícení. U 605 je to vedle ručky takže pohoda...

Ale nezapojuju to nastálo, zaprvé ti to začne vadit a zadruhé pokud použiješ žárovky (v mým tuningovým období stála blbá ledka 120kč) tak ti začnou hořet sedačky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

I když to nedoporučuju, napojil bych to na světlo stropního svícení. U 605 je to vedle ručky takže pohoda...

Ale nezapojuju to nastálo, zaprvé ti to začne vadit a zadruhé pokud použiješ žárovky (v mým tuningovým období stála blbá ledka 120kč) tak ti začnou hořet sedačky :)

Takze mas pak i vyhrivane sedacky? :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fuggy

Já to mám normálně napojené na stalé napětí a mám to přes vypínač.Takže kdykoliv to mužu vypnout,především když vidím kamarády policajty :D

Ja to mel jednou zapnuty i pri kontrole, bo mi to nejak nedoslo, ze bych to mel vypnout a nerekli ani popel. Myslim, ze vyhlaska nijak nepopisuje podsviceni podlahy vozu. Ikdyz mozna to bylo tim, ze svara dela sefa misti policie.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Branislav.

No já mám neony napájený na stropní osvětlení - a běhá to půl roku bezproblémově.

Modré trubice v PCtununig shopu bratru za 170,- i s invertorem na 12V

Rozsvítí se jen když odemknu auto, nebo když otevřu dveře, nebo když zapnu stropní osvětlení.

Nastálo, nebo na vypínač bych to rozhodně nedával - světlo by tě těžce otravovalo (ve dne stejnak není vidět a v noci

bys měl světlo v kabině - což je nah..., ehm nežádoucí)

[upravil dne 12.10.07 tanagy]

post-0-14109596687348_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se spínají v závislosti na dvou faktorech. A)zapnutá obrys světla, b) spuštěné rádio...

Přestalo mi to však vyhovovat na dělší cesty, tak jsem předřadil před spínací relé vypínač. Vypínač vidět nejde, je na sloupku volantu zezadu. Snadno rukou přístupný!

Vedle něj mám ještě vypínač aktivního subwooferu, který hroooozně vadí přítelkini:D

Jinak nemám neony ale LED diody. Červené neonky jsem v té době nemohl sehnati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakir - upně bezproblémově. Neony se prostě stmívaj a rozsvjedcujou postupně - stejně jako středové světlo.

Teda takhle funguje alespoň ta sada, co sem koupil já. narústající napětí jde do invertoru a ten ho plynule zvyšuje (je to vlastně zesilovač napětí)

A ještě jeden poznatek - chtěl jsem prodloužit kabel od invertoru k neonu a po přidání asi 5cm drátu to svítilo tak na 50procent (velký úbytky napětí). Takže zapojení musí být udělaný tak, že zachováš původní vzdálenost mezi neonama - což je tak tak na šířku kabiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...