Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - Montaz palubniho pocitace - fotopopis


carbik

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

Jaké označení má display typu B? Mám Peugeot 206, r.v.2008, nicméně display je tam pouze velké hodiny a rád bych to vyměnil za palubák s ukazatelem spotřeby. Jaký typ tedy vzít? Dohledal jsem číselné označneí 9641014877, ale nejsem si tím jist. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Dobrý den, koupil jsem 206ku manželce ale v základní výbavě. Jelikož to bylo od souseda důchodce r.v.2008 a najeto poctivcích 15200km, tak nebylo co řešit. Bohužel to nemělo ani autorádio a mám rád věci originální, tak sem zjistil, že k tomu potřebuju ještě displej typ A nebo B. Vzhledem k tomu, že potřebuju pro oba displeje stejné zapojení, tak sem už zvolil variantu B. Vše sem si nastudoval tady na fóru, předělal páčku, nakoupil rádio, kapličku, displej a konektor. Za záslepkou rádia byla elektroinstalace z výroby. Hodiny maji obdélníkový konektor pro šest pinů a zapojeny jsou 4. Displej co mi přišel nemá ten dlouhý konektor s 18 piny a nema ani 3 vyměnitelné žárovky ze zadní strany a ani ty dvě tlačítka z čelní strany Je stejně velký s knoflíkem na pravé straně který nejde mačkat a konektor to má stejný jako mám já na těch hodinách jen má zrcadlově ty vodicí výstupky a hnědou barvu místo černé. Jde z něj 5 kablíků. Nikde sem nenašel schéma zapojení a ani co je to za displej jestli nějaký upgrade nebo co displej pochází z 206ky SW r.v. nevím poraďte mi PROSÍM jak to zapojit popř. nějaké schéma. Předem všem děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Kozenkin napsal:

Dobrý den, koupil jsem 206ku manželce ale v základní výbavě. Jelikož to bylo od souseda důchodce r.v.2008 a najeto poctivcích 15200km, tak nebylo co řešit. Bohužel to nemělo ani autorádio a mám rád věci originální, tak sem zjistil, že k tomu potřebuju ještě displej typ A nebo B. Vzhledem k tomu, že potřebuju pro oba displeje stejné zapojení, tak sem už zvolil variantu B. Vše sem si nastudoval tady na fóru, předělal páčku, nakoupil rádio, kapličku, displej a konektor. Za záslepkou rádia byla elektroinstalace z výroby. Hodiny maji obdélníkový konektor pro šest pinů a zapojeny jsou 4. Displej co mi přišel nemá ten dlouhý konektor s 18 piny a nema ani 3 vyměnitelné žárovky ze zadní strany a ani ty dvě tlačítka z čelní strany Je stejně velký s knoflíkem na pravé straně který nejde mačkat a konektor to má stejný jako mám já na těch hodinách jen má zrcadlově ty vodicí výstupky a hnědou barvu místo černé. Jde z něj 5 kablíků. Nikde sem nenašel schéma zapojení a ani co je to za displej jestli nějaký upgrade nebo co displej pochází z 206ky SW r.v. nevím poraďte mi PROSÍM jak to zapojit popř. nějaké schéma. Předem všem děkuju

My máme rok 2007, původně taky s hodinama. Když jsem to dělal, což už jsou 3 roky, tak jsem objednal ten displej, přičemž do hodin vedou 4 dráty, do těch velkých displejů vede 5 drátů. Sehnal jsem teda příslušnej svazek (myslim že jsem i nějaký dráty musel přehodit) a pohoda. Jinak je to stejnej displej, jako má 307 a možná ještě něco. Nebyla tam žádná nesrovnalost. Žárovky jsem v něm musel vyměnit a to, o čem píšeš, mi nic moc neříká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Kozenkin napsal:

Dobrý den, koupil jsem 206ku manželce ale v základní výbavě. Jelikož to bylo od souseda důchodce r.v.2008 a najeto poctivcích 15200km, tak nebylo co řešit. Bohužel to nemělo ani autorádio a mám rád věci originální, tak sem zjistil, že k tomu potřebuju ještě displej typ A nebo B. Vzhledem k tomu, že potřebuju pro oba displeje stejné zapojení, tak sem už zvolil variantu B. Vše sem si nastudoval tady na fóru, předělal páčku, nakoupil rádio, kapličku, displej a konektor. Za záslepkou rádia byla elektroinstalace z výroby. Hodiny maji obdélníkový konektor pro šest pinů a zapojeny jsou 4. Displej co mi přišel nemá ten dlouhý konektor s 18 piny a nema ani 3 vyměnitelné žárovky ze zadní strany a ani ty dvě tlačítka z čelní strany Je stejně velký s knoflíkem na pravé straně který nejde mačkat a konektor to má stejný jako mám já na těch hodinách jen má zrcadlově ty vodicí výstupky a hnědou barvu místo černé. Jde z něj 5 kablíků. Nikde sem nenašel schéma zapojení a ani co je to za displej jestli nějaký upgrade nebo co displej pochází z 206ky SW r.v. nevím poraďte mi PROSÍM jak to zapojit popř. nějaké schéma. Předem všem děkuju

Měl by to být tenhle displej:

http://www.ebay.com/itm/Peugeot-206-GTI-180-CC-HDI-MULTIFUNCTIONAL-DISPLAY-PANEL-3-BULB-TYPE-/311637883204?hash=item488f10b944:g:8pYAAOSwo0JWLQMy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

Tak jsem se rozhodl zprovoznit pp na mém pracovním voze , A displej byl , takže výměna za B , pasuje z C5 , jen je zelenej , ale neva , pro test jsem sundal vrchní díl páček pro ovládání zadního stěrače (budu muset sehnat  páčku), po výměně vše funguje bez nutnosti aktivace v BSI , jen mi ukazuje více funkcí palubáku než je v návodu :-)

Upraveno uživatelem ZbyňaS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...