Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvoubarevný lakování


Dundee

Recommended Posts

Dneska jsem měnil zadní nárazník a po instalaci mě začala opět :D nahlodávat myšlenka dvoubarevnýho lakování auta. Co si o tom myslíte, jak by v tomhle stylu vypadalo celý auto?

Eventuelně bych chtěl poprosit nějakýho človíčka, kterýmu jde práce s Photoshopem a podobými programy o "VT" (fotky auta jsou k dispozici v profilu na hlavní straně).

post-0-14109596534421_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Béďa

DO LAKU!!:D

Myslíš do zelenýho nárazník nebo spodek na stříbrno?:myslim

myslim do barvy auta, videl jsem vcera zrovna jednu 306ku ktera mela prahy a narazniky ve stribrny a zbytek cervena(lucifer) a vubec se mi to nelibilo.. ale je to tvoje auto a kdyz se to bude libit tobe..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

je to tvoje auto a kdyz se to bude libit tobe..;)

Proto bych to chtěl nejdřív alespoň přibližně vidět na fotce. Zítra to asi v práci umyju a udělám nějakou lepší fotku ještě za světla, pak by se s tim dalo i líp pracovat v nějakym upravovacim prográmku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Já si stouhle myšlenkou dvoubarevné kombinace hraju už dlouho. Jen jsem zatim neměl čas ani odvahu to zkusit přelakovta.;)

Já si s tim pohrávám od tý doby, co mám 405ku (což je dva a půl roku:D), ale původně jsem uvažoval o dvou tmavých barvách- nahoře nechat tmavě zelenou a dolů dát buď tmavě modrou (jako 406NM) nebo černou metlu. O kombinaci tmavě zelený s jakoukoliv světlou barvou jsem nikdy neuvažoval, ale zdá se mi to celkem pěkný. Ostatně uvidim, jak dopadne VT (pokud se někdo najde:D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska profrčel myčkou a tady jsou na ukázku čtyři obrázky. Osobu ochotnou zkusit VT můžu zásobit obrázkama v rozlišení až 3072x2304;)

Takhle po umytí se mi to zamlouvá ještě víc:D

EDIT: Těch barevných šmouh si nevšímejte, ještě nemám rozleštěný následky pádu eternitový desky na můj kufr:mad:

[upravil dne 24/9/2007 Dundee]

post-0-14109596535373_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem něco spáchal, HLAVNĚ NENÍ TO ŽÁDNEJ VIRTUAL TUNING, to bych přenechal jinejm co dělají v Photoshopu;) tak komentáře nechte stranou. Jinak to auto takhle vypadá jak motorovej člun:D:D:D takže v realu bych to tak nechtěl vidět

[upravil dne 24/9/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109596537551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak jsem něco spáchal, HLAVNĚ NENÍ TO ŽÁDNEJ VIRTUAL TUNING, to bych přenechal jinejm co dělají v Photoshopu;) tak komentáře nechte stranou. Jinak to auto takhle vypadá jak motorovej člun:D:D:D takže v realu bych to tak nechtěl vidět

[upravil dne 24/9/07 Radek Hurvajz]

První vlaštovka, super:mrk Mě to moc jako člun nepřijde:D a docela se mi to i zamlouvá. Ještě zkusim chvíli vydržet, jestli se najde někdo, kdo by ty fotky upravil "realističtějš". Díky, Radku:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak jsem něco spáchal, HLAVNĚ NENÍ TO ŽÁDNEJ VIRTUAL TUNING, to bych přenechal jinejm co dělají v Photoshopu;) tak komentáře nechte stranou. Jinak to auto takhle vypadá jak motorovej člun:D:D:D takže v realu bych to tak nechtěl vidět

[upravil dne 24/9/07 Radek Hurvajz]

První vlaštovka, super:mrk Mě to moc jako člun nepřijde:D a docela se mi to i zamlouvá. Ještě zkusim chvíli vydržet, jestli se najde někdo, kdo by ty fotky upravil "realističtějš". Díky, Radku:super

No dyk povidam, bylo to jen tak pro představu, snad se na to někdo vrhne pořádně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Dundee : Pošli mi na rosticekm@seznam.cz nějaké ty fotky a pohraju si ;-) Takhle newím, jaké auto(fotky) chceš překopat, neboť v profilu vidím P405 červé barvy a tady zelené a fotky jiné - tak newím :)

Resp. jde o to, že potřebuju fotku, kde půjde nejrealističtěji vidět barva auta (kvalitou fotky), ať to pak neskresluje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

2 Dundee : Pošli mi na rosticekm@seznam.cz nějaké ty fotky a pohraju si ;-) Takhle newím, jaké auto(fotky) chceš překopat, neboť v profilu vidím P405 červé barvy a tady zelené a fotky jiné - tak newím :)

Resp. jde o to, že potřebuju fotku, kde půjde nejrealističtěji vidět barva auta (kvalitou fotky), ať to pak neskresluje ;)

Auto je pořád tmavě zelený, ty barevný odlišnosti jsou jiným foťákem :) Fotky máš v mailu, díky;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...