Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 r. 91; 1,1


Vadim

Recommended Posts

jen otazka , proc to zhanis. Pokud tzi kolisaji otacky na volnobeh a nebo ti ho to auto vubec nedrzi, nejde nastartovat bez plynu tak je chyba jinde ... uz jsem to tady nekde psal ale napisu klidne i znova ...

PS: ten potenciometr je nesmrtelny , jedine kdyby to auto nekdo utopil tak by se ty drahy mohly vydrit ci jinak poskodit ...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja teda nevim rozebral jsem to a je to udelano hodne fest. Musi to byt zmetek od vyroby ...

muj kram ma nalitano 86tkm po meste, cili caste zmeny otacek a na te odporove draze neni videt skoro zadne opotrebeni...krom toho kazdou drahu snima pozlaceny jezdec a ten je na konci jeste rozdeleny na 4 male.

jinak ten podelany volnobeh ma na svedomi \"krokovy motorek\" - ale on to je obycejny motor napr. z fenu a pres snekovy prevod pohani ozubene kolo a to hybe s tim cudlikem ktery tlaci to paky plynu a hybe se skrtici klapkou. no a jelikoz to frantici podcenili tak mezi oskou motoru a snekem vznikne velka vule cca 0,5 otacky a pak jeste ten mezi snekem a ozubenym kolem tak cca 4 otacky -> pak to neni schopno reagovat okamzite kdyz je tam takova vule.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...