Sign in to follow this  
Followers 0
Vadim

205 r. 91; 1,1

5 posts in this topic

Sháním potenciometr - poslední číslo dílu \"052\". Celou vstř. jednotku nebo jen základní desku, která je úplně odřená.

Přijedu. V bazarech se mě zatím v Praze a Olomouci nedaří.

[Editován dne 20/10/03 Vadim]

Hele a co Vinklarek na Hornich Pasekach ve stare Loane? ALe je to smejd ten chlap, bacha na nej... je dost drahej, ael zase vetsinou to prodava v OK stavu...

jen otazka , proc to zhanis. Pokud tzi kolisaji otacky na volnobeh a nebo ti ho to auto vubec nedrzi, nejde nastartovat bez plynu tak je chyba jinde ... uz jsem to tady nekde psal ale napisu klidne i znova ...

PS: ten potenciometr je nesmrtelny , jedine kdyby to auto nekdo utopil tak by se ty drahy mohly vydrit ci jinak poskodit ...:D

no ja teda nevim rozebral jsem to a je to udelano hodne fest. Musi to byt zmetek od vyroby ...

muj kram ma nalitano 86tkm po meste, cili caste zmeny otacek a na te odporove draze neni videt skoro zadne opotrebeni...krom toho kazdou drahu snima pozlaceny jezdec a ten je na konci jeste rozdeleny na 4 male.

jinak ten podelany volnobeh ma na svedomi \"krokovy motorek\" - ale on to je obycejny motor napr. z fenu a pres snekovy prevod pohani ozubene kolo a to hybe s tim cudlikem ktery tlaci to paky plynu a hybe se skrtici klapkou. no a jelikoz to frantici podcenili tak mezi oskou motoru a snekem vznikne velka vule cca 0,5 otacky a pak jeste ten mezi snekem a ozubenym kolem tak cca 4 otacky -> pak to neni schopno reagovat okamzite kdyz je tam takova vule.:)