Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autopotahy - radu pls.....


RomanNR

Recommended Posts

Ahojte......chcel by som kupit autopotahy no mam big problemy ako som zistil.......mam 3 dver - cize packa na sedacke a este k tomu verziu XS - cize sportove sedacky......neviete niekto kde zohnat taketo autopotahy?.......raz som sa pytal ked bola prezentacia nejakej firmy, kt. sije potahy v tescu, ale povedali mi ze ked je to sportova sedacka tak mi to neusiju......poradte pls daco......dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred casom som riesil tiez otazku autopotahov na mieru

ale ked ti mozem poradit uz teraz jednoznacne by som isiel do autopotahov firmy MAD z R. Soboty http://www.autopotahy.sk/ su sice draksie (cca 5000sk,-) ale jednoznacne kvalitnejsie to je jasne bez debat mame ich na sluzobnych karavelach a ze su tam potahy som zistil az po "jednom roku" proste parada ako ma byt

[upravil dne 16.9.2007 robozv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

To jsou nějaké profi autopotahy. To dělají přímo na typ vozidla? Všechny za 5000sk?

nechcem ich vychvalovat do neba ale moje oproti tym z MADu vyzeraju ako stare natiahnute trisko, ano robia ich na mieru na kazdy konkretny typ auta (roby to skoro kazdy vacsi obchod) a ta cena je orientacna mne do mailu odpisali ze robia "od" 3800 sk bez DPH no zalezi to od typu auta ale kamos chcel kombinasiu koza latka no cena by bola cca 10 000. Osobne by som kozu nechcel ale vyber latok maju fantasticky ako som pisal mame ich na karavelach uz 4 roky ja tu pracujem 2 roky a ze v nich mame potahy som si vsimol pred necelym mesiacom. Videl som ich su nadherne spracovane ziadne trapne natahovacie snurky ziadne spojovacie ocka sama kvalitna latka a suchy zips. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by bolo fasa keby urobili kus dobrej prace, aj ked to bude dost stat....no s tym som sa uz zmieril, kupil som x uni potahov a navlekov a vsetko som musel vratit......nevies nahodou ako postupovat? ci poslu nejaku lepsiu vzorku resp. konkretnejsiu ? asi napisat mailika by bolo najlepsie.....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RomanNR

to by bolo fasa keby urobili kus dobrej prace, aj ked to bude dost stat....no s tym som sa uz zmieril, kupil som x uni potahov a navlekov a vsetko som musel vratit......nevies nahodou ako postupovat? ci poslu nejaku lepsiu vzorku resp. konkretnejsiu ? asi napisat mailika by bolo najlepsie.....:myslim

No ci ti poslu vzorku to neviem ale skus im napisat maila mali by ti odpisat. A ked nie skus im zavolat na ich stranke su nejake kontakty. Ked som im pisal za potahy odpisali mi za 2dni no ked som im pisal za obtiahnutie volantu a rucnej brzdy kozou neozvali sa a pisal som im v juli. Skus to a mohol by si dat vediet ci ti odpisali zaujímalo by ma to. Inac mam nejake stranky s autocaluníctvom mozem ich prilozit tam by si sa mohol tiez informovat. momentalne som v praci a mam ich doma v kompe. Napis mi s kade si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Přema

Zkus http://www.cappa.cz :papa:papa

[upravil dne 16-9-07 Přema]

Hmmm, moc pekna cena... mas s tema potahama zkusenosti?? Jak to sedi? Co material kvalitka???

Už jsem to tu psal....mám od nich kožené potahy šité na míru a spokojenost......

Jejich nabídka vypadá fakt dobře a cena je taky příznivá...Možná si časem nechám sedačky potáhnout.:myslim Taky díky za tip:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RomanNR

Původně zaslal: Tommy306

vzhledem k tomu, ze jsi ze slovenska, tak bych ti urcite doporucil tuhle firmu..mam s nimi ty nejlepsi zkusenosti:super

....no jo to je uz spominana firma MAD.....uz som ich oslovil mailom, zatial bez odpovede.....pocakam a dam vediet.....kazdopadne dik....:papa

btw....ako si sa s nimi spojil? a ako to prebiehalo...poslali nejaky vzorkovnik alebo vsetko islo telefonicky?...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mno a som sa dozvedel - a sice ze na 306 XS nerobia bo nemaju strih:(.....neviem daco budem musiet vymysliet....max si ich spichnem sam:D

to robozv : nebolo by riesenie cez callunictvo extremne nakladne?....sa obavam ze by ma to vyslo na 15-20 litrov a to sa mi nechce.....radsej vytrhnem sedacky a dam tam klasiku:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...