Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka STOP pri stupani do kopca...


buga

Recommended Posts

Ked som jazdil v horach v rakusku, tak na 2-jke, na 3-jke a asi aj na 4-ke pri otackach 2500-3500 cize ani male ani velke otacky tam neboli....zacala mi svietit kontrolka STOP spolu s kontrolkou ruční (parkovací) brzdy, minimální hladiny brzdové kapaliny a závady systému elektronického rozdělení brzdného účinku (REF)...

viete mi niekto s tym poradit co to moze byt?

ABS nemam, to nemoze byt, rucna nebola zatiahnuta..

brzdova kvapalina? hore kopcom sa nebrzdi :) preco prave vtedy sa mi to rozsvieti...

ci kvoli comu to je... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Mam presne ten isty problem ako \"buga\"

Ako nahle stojim na kopci tak mi zacne blikat STOP + rucna brzda....rucnu mam pravdaze nezatiahnutu....kontroloval som chladiacu kvapalinu tej je dost....brzdovej je po rysku kde je napisane DANGER...mozno ked stojim v kopci tak sa trochu preleje ta brzdova a tak cidlo asi preto ju nedokaze snimat..uvidime skusim doliat....no ale mam malo oleja v posilnovaci riadenia moze to robit aj to ? ? ? inak auto funguje bez problemov.....ked som stal v strmom kopci tak som mal aj pustenu klimu blikalo to aj tak..aj ked som ju mal vypnutu....pritom mi ta stopka blikne kedykoľvek ci v kopci alebo pri ostrej zakrute.

Prosim poradte ak viete..budem rad..doteraz mi to nerobilo..skusim doliat trosku brzdovej kvapaliny no a doliat oleja do serva..moze to robit aj servo ? dakujem.

[upravil dne 12/9/12 15:52 od Vlado_sk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, uz si moc nepamatam, ale podla mna, ta kvapalina akurat bola aj vymenena pri prehliadke, alebo doliali ale problem som potom uz nemal.. skor to bude jedine to ze doliat kvapalinu.

a ten text \"kontrolka STOP spolu s kontrolkou ruční (parkovací) brzdy, minimální hladiny brzdové kapaliny a závady systému elektronického rozdělení brzdného účinku (REF)\" som tusim vykopiroval z prirucky, kde pisali o tom ze co moze byt dosledkou ze svieti kontrolka spolu s parkovacou brzdou

takze za mna, doliat kvapalinu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Božeee ja som lama ja som zle prečítal návod :D Jak na to Peugeot 206 .... a som ho poriadne nedočítal...fakt ChouLu díky ti za upozornenie je to tak Brzdova kvapalina podľa návodu ma ležať medzi ryskami Max a Min.. Min je DANGER.....Diky hneď to dolejem ach bože :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...