Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde najdu jednotku ABS v P307 Break ( svolávací akce )


Martensio

Recommended Posts

A kde si počul o zvolávacej akcii, kde menili jednotku ABS? :myslim:o

Na zvolávacej akcii ktorá práve beží pre 307 sa natiera kostriaci bod ochrannou vrstvou a do konektora priamo na ABS sa natlačí ochranná vazelína a dá sa ochranná nálepka proti vnikaniu vody, nič na ABS sa nemení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem na Peugeot v Českých Budějovicích a podle čísla koroserie mi řekl jaká akce týká mého vozu. Kokrétně mi napsal " Před dvěma měsíci vyšla znovu akce na

kontrolu ABS a výměnu její řídící jednotky. Pro zjištění akce mi zašlete číslo karoserie. " po napsání čísla mi bylo odpovězeno " Na Vaše vozidlo je pouze jedna svolávací akce YEN týkající se výměny počítače ABS "

Tak jsem se objednal na příští týden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

A kde si počul o zvolávacej akcii, kde menili jednotku ABS? :myslim:o

Na zvolávacej akcii ktorá práve beží pre 307 sa natiera kostriaci bod ochrannou vrstvou a do konektora priamo na ABS sa natlačí ochranná vazelína a dá sa ochranná nálepka proti vnikaniu vody, nič na ABS sa nemení.

No tak to se snad pleteš....

Mám papír ze značkového servisu, kde mi měnili řídící jednotku ABS v rámci téhle svolávací akce akce.

Nebo jsem snad byl uveden v omyl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza.praha

Původně zaslal: hnusoba

A kde si počul o zvolávacej akcii, kde menili jednotku ABS? :myslim:o

Na zvolávacej akcii ktorá práve beží pre 307 sa natiera kostriaci bod ochrannou vrstvou a do konektora priamo na ABS sa natlačí ochranná vazelína a dá sa ochranná nálepka proti vnikaniu vody, nič na ABS sa nemení.

No tak to se snad pleteš....

Mám papír ze značkového servisu, kde mi měnili řídící jednotku ABS v rámci téhle svolávací akce akce.

Nebo jsem snad byl uveden v omyl?

Já na to jdu teď v pondělí. Informoval jsem se v peugeotu o svolávací akci a podle čísla koroserie se mě týká výměna řídicí jednotky ABS. Tak snad se nepletem :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravdlňujem sa, je možné že sa riadiaca jednotka vymení v tejto zvolávacej akcii ale mení sa len vtedy, ak je zatečená a skorodovaná...!

Mne to bolo divné preto, lebo som sa s tým ešte nestretol, zatiaľ nebol na žiadnom aute ktoré som robil problém že sa musela vymeniť :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Ospravdlňujem sa, je možné že sa riadiaca jednotka vymení v tejto zvolávacej akcii ale mení sa len vtedy, ak je zatečená a skorodovaná...!

Mne to bolo divné preto, lebo som sa s tým ešte nestretol, zatiaľ nebol na žiadnom aute ktoré som robil problém že sa musela vymeniť :myslim

V pohodě, když nevím, kde je namohu posoudit jak vypadala. jedinou změnu kterou jsem pozoroval bylo to vyčištění plastů a pak, že je ta ABSka častěji slyšet, že funguje...

Jestli je to dobře nebo špatně už raději neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...