Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP


ekino

Recommended Posts

Zdravim vsetkych peugeotakov.

Potrebujem poradit.

Pred par tyzdnami mi PP zacal ohlasovat ze treba doliat aditivum, bol som v servise a doliali ho, vsetko bolo ok.

Teraz sa zase ozvalo ze UNBLOCK DIESEL FILTER, myslim ze to je FAP, je to miestami aj citit pri prudsom pridani nema vykon aky by malo mat, akoby ho dusilo.

Mam najazdene 84tis Km, rocnik 11/02, 2.0 HDI (79Kw)

Volal som do peugeotu, ze mi FAP vymenia, ale povedali mi ze s vymenou FAPu sa dolieva aj aditivum, ale ja uz ho mam doliaty, nebude s tym problem?

Druha otazka, ponukali mi repasovany FAP za cenu cca 12000,- Sk co sa mi zda trochu vela, neviete mi pls poradit kde by som zohnal repasovany FAP lacnejsie?

Niekde na fore som videl ze sa da zohnat okolo 7000,- Ck

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si do hledani (vlevo nahore) FAP a neco se doctes.

Vymazali ti hlaseni z pocitace kdyz ti dolili aditiva? Zkusil bych nejdriv to.

Ze to mas dolity nevadi, jsou to dve nezavisly operace,ale vetsinou provadeny soucasne. Repasovany FAP stoji v CZ 7200kc-cena za dil bez prace, sezenes jen u Peugeot a Citroen. A chtej stary zpet.

Nejlacinejsi je ho vyndat a POŘADNĚ vystrikat vapkou(min 20-30min), ne kazdy to doporucuje. Vitej na foru:papa a napis jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...