Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotázek


vareka

Recommended Posts

Zdravím všechny mám jen takový malý dotázek. Včera jsem musel měnit realátko uložené v motorovém prostoru vedle nádobky na brzdovku. Je to taková kostka a mechanik mi nebyl schopen říct k čemu slouží:). Ale poznal že je špatné:D No nic jen by mne zajímalo k čemu je. Díky:cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realtko mne stalo stovku, byl jsem tam protoze jsem jednou takhle prisel k autu otocim klickem a nic baterka vybita:mad::mad::mad:

Po nabiti kdyz jsem ji napojoval tak po napojeni minus polu prave v tomhle relatku cvakalo a bzucelo. Tak jsem to nechal proměřit jestli to není ten vyžírač baterky. Mrkl na relé, řekl že je to relé co tam nepatří protože u pežotů jsou kontaktní plošky naproti spobě a u tohodle byly diagonálně.

Tímto celou záležitost uzavřel a po dotazu jestli se to nebude opakovat mi sdělil že snad ne a smoji stofkou odkráčel.:(:(

Fungovalo mi vsjo, jen mi to vyždímalo baterku. No a to vlastně ani nevím jestli je to ono:mad::mad:

Proto jsem se tady obrátil na zkušenější co vlastně to relé má na starosti a jestli je to kámen úrazu. Na kaktusy jsem se ho neptal snad příště:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ABS nemám:(

Možná jsem udělal chybu, ale to zoufalství když to nestartuje je hrozný( asi to znáte) a tak z obavy aby se to neopakovalo jsem tam zajel. Spíš rozumím spravování lidí a tak jsem to zaplatil a věřím že \"se trefil\":(

A jestli ne tak jak jsem mírný a lidumil tak mu to omlátím o hlavu:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vareka: Ty máš 405 DIESLA? Pokud ano tak by to mělo být žhavící relé. Já mam 405GLD, asi před rokem jsem měl podobný problém s tímto relé. Tak jsem na vrakáči pořídil zánovní za 800Kč, ta cena mě pěkně nas.....:mad: jen jsem valil oči:o. Jenže po obvolání více bazaru jsem zjistil že tyto relátka se na vrakáčích za tuto cenu prodávaj. ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...