Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava tesnici gumy na prahu


mitch.mb

Recommended Posts

Gumova lista jde zespodu pretocit a tim se dostanete zevnitr k liste do ktere date nove prichytky a znovu nacvaknete do prahu. Nejdrive ale musite odstranit puvodni prichytky (s nejvetsi pravdepodobnosti vam kousky zustanou vevnitr) ja je musel rozlomit abych je dostal pryc

post-0-14109596294741_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Hezký!!!!!

Kdy můžu přistavit svého piškotka???

Budu mít jako předseda slevu???

Ale vážně, trápí mě stejný problém, asi se do toho budu muset pustit

No jelikoz sem zil v domeni ze to mam utrhane jak u ridice tak u spolujezdce tak sem jich koupil 20 a pri vymene jsem zjistil ze to bylo utzene jen u ridice kde mi jich stacilo vymenit 6 takze 14 mi jich zbylo :c)

Jestli chces prijet na navstevu do Mlade Boleslavi a jsou tvoje :c))) Je to prace na 5 minut a kleste popr. stipacky :c)

A treba by jsme mohly dat mitink o webofkach :c)

Aneb pro predsedu vse :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petrásek

Nová se mi doma neválí, ale staré gumy doma mám obě :aut

Taky jsem to původně chtěl řešit jen příchytkama, ale nové gumy jsou prostě nové :super

A v jakym jsou ty gumy stavu?

Teoreticky by mohla byt ta od spolujezdce v dobrym. Tak tedy otazka jestli jsou ty gumy uplne stejne, nebo se ridic-spolujezdec lisi. V katalogu ma kazda guma sve cislo. Pokud by byly uplne stejne a pekne, byl by jsi ochoten mi tu jednu gumu poslat? Na kolik by sis ji popr. cenil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem koncem loňského roku kupoval svou 406-ku, měl jsem obě gumy v dezolátním stavu. Potrhané a u řidiče mi při každém otevření dveří ještě vypadávala. Pídil jsem se tedy, zda se dají sehnat z druhovýroby, jelikož cena se mi zdá víc než přemrštěná. Zjistil jsem, že nikoliv. Navštívil jsem tedy koncesionáře, ale gumy skladem nebyly, tudíž jsem je objednal. Jedna guma přišla asi za týden a druhá za tři týdny. Údajně to posílali z Francie. Když jsem se zeptal, proč neposlali obě najednou, bylo mi řečeno, že je to normální. Mimochodem na obale gum je napsáno Made in Maroco, takže se asi čekalo na zásilku z Afriky. Jinak ty nové gumy mají už příchytky v sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

na stole se mi tu vali jeste zbyle dve prichytky, ktere mi zbyly pri oprave na jare, vyvolavaci cena 4Kc ;)

+ poštovné a balné cca 150,- Kč :D:D:D

Ondy jsem psal, jak jsem sháněl termistor k čidlu vnější teploty. Měli ho v jednou zásilkovém shopu na Žižkově, ale neměli možnost osobního odběru, pouze poštou. Ten termistor stál 9,-Kč a za poštovné chtěli dalších 120,- Kč, což jsem nějak odmítl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Když jsem koncem loňského roku kupoval svou 406-ku, měl jsem obě gumy v dezolátním stavu. Potrhané a u řidiče mi při každém otevření dveří ještě vypadávala. Pídil jsem se tedy, zda se dají sehnat z druhovýroby, jelikož cena se mi zdá víc než přemrštěná. Zjistil jsem, že nikoliv. Navštívil jsem tedy koncesionáře, ale gumy skladem nebyly, tudíž jsem je objednal. Jedna guma přišla asi za týden a druhá za tři týdny. Údajně to posílali z Francie. Když jsem se zeptal, proč neposlali obě najednou, bylo mi řečeno, že je to normální. Mimochodem na obale gum je napsáno Made in Maroco, takže se asi čekalo na zásilku z Afriky. Jinak ty nové gumy mají už příchytky v sobě.

zajímavá "druhovýroba":D nicméně kolik jsi zaplatil ať jsem v obraze také mě to čeká + výměna brzdových destiček a seřízení ručky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...