Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řazení u 206 1,4 hdi


standa.ar

Recommended Posts

Ahoj, právě jsem koupil 206 1,4 hdi 2002 a přijde mi že řazení jde nějak natvrdo. Je to od seriozní majitele a ten mi říkal , že je to stále stejné již od nového vozu. Tak nevím jestli je to u těchle aut normální, taky mi přijde že spojka ve vrchní poloze jakoby "kopne" Jsou tyhle dvě věci běžné, nebo mám jet do servisu nechat prohlednout spojku? Nebo čím by to mohlo být. Auto má najeto 100.000km Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no razeni je bohuzel jak popisujes zcela normalni vec , problem je i razeni z 1 na 2 , pak 2 na 3 a 3 na 2 a taky 4 na 3 ... no a taky razeni jednicky je celkem o zvyku moc to tam nepada a hlavne ne kdyz se auto byt malinko ale porad hybe ... no a pak klasika zpatecka pres zuby pokud nedas dvakrat spojku a nebo jak o delam ja ze dam nejdrive 4 rku a pak jde zpatecka hladce ... - jedine PSA(citron, peug) auto kde to slo dobre bylo 205 1.9 GTi a pak Saxo VTS 16V

holt frantici se s razenim moc nese.ou ... ale zase prevodovky se vysypou jen ojedinele

co se tyce spojky, tak to ma takovy jakoby posilovac aby v poloze pred zaberem nebyla potreba velka sila na jeji zmacknuti ... tj. aby kdyz na ni tzv. stojis si nemusel moc tlacit a pak kdyz ji poustis tak jak jde do zaberu zacina tlacit to je to kopnuti ...

pak zase maji dalsi vec "brzdovy asistent" tj. kdyz prudce (byt lehce) brnknes o brzdovy pedal tak se ti muze stat ze to vyhodnoti jako nouzove brzdeni a naplno zadupne brzdy :D:mrk uz jsem to zakusil a davam si pozor ... je to pry proto ze vyhodnotili v testech ze lide casto v kritickych situacich nedobrzdi proto ze malo tlaci na pedal :myslim (asi zeny v lodickach :D)

[upravil dne 10/8/07 ajsik]

[upravil dne 10/8/07 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...