Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnostika


palkoxxx

Recommended Posts

Původně zaslal: palkoxxx

Zdravým všechny a ještě mám problém s diagnostikou.

V servisu vyběhla chyba na dig. přístroji (přerušení obvodu TL 4226) Připadá mně že mi poklesl výkon motoru .

Nesetkal jste se s tím už někdo?

Stretol som sa s tým na viacero 406kách HDi...

Nikdy to však nesúviselo s poklesom výkonu, mne to vždy pripadalo len ako softwarový problém, raz som mal počítač motora s touto chbou u chlapíka ktorý opravuje RJ, všetko bolo OK a táto chyba bola stále čiže tým by som sa nezaoberal.

Pri miernom poklese výkonu bez zaznamenania chyby diagnostikou zvykne byť problém v elektromagnetiskom ventile ovládania turba poprípade, ale to je menej časté tak váha vzduchu...

Najlepšie sa to zisťuje ak vezmem diagnostiku so sebou do auta, dám merať tlak turba (ak je to 2.0 HDi 80kW) a tam pekne ukáže požadovaný tlak turba a skutočný meraný tlak). Ak je tam rozdiel diagnóza je jasná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za radu. mě totiž v neautorizovaným servisu neřekl co to je za chybu a ať si zajedu do pažouta. no a tam sou podle mě drahý a jen za napíchnutí na počítač si asi řeknou šílený prachy :grr a tak to skouším toudle cestou,protože tu je kupa odborníků:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...