Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odešli mi vstřikovače HDI


Guest PŘEMA

Recommended Posts

Tak mi začalo auto hůř jet a ozývalo se s něho cinkání,servisák řekl že vstřikovače,tak jsem je nechal vytáhnout a přeměřit v Boschu. 2 totálně mrtvé a u 2 špatné špičky. Cena???? Tak jsi sedněte!!!!! 21000,- Kč To tě musí bavit....... ale co mám dělat zítra jsi pro ně jedu.:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Tak mi začalo auto hůř jet a ozývalo se s něho cinkání,servisák řekl že vstřikovače,tak jsem je nechal vytáhnout a přeměřit v Boschu. 2 totálně mrtvé a u 2 špatné špičky. Cena???? Tak jsi sedněte!!!!! 21000,- Kč To tě musí bavit....... ale co mám dělat zítra jsi pro ně jedu.:grr:grr:grr

to ten slalom v Ově tomu dal kouř :D

Zkus se zeptat, jestli chipnutí motoru může za to, že vstřikovače odešly? Podle mně určitě... :myslim

[upravil dne 1/8/2007 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: PŘEMA

Tak mi začalo auto hůř jet a ozývalo se s něho cinkání,servisák řekl že vstřikovače,tak jsem je nechal vytáhnout a přeměřit v Boschu. 2 totálně mrtvé a u 2 špatné špičky. Cena???? Tak jsi sedněte!!!!! 21000,- Kč To tě musí bavit....... ale co mám dělat zítra jsi pro ně jedu.:grr:grr:grr

to ten slalom v Ově tomu dal kouř :D

Zkus se zeptat, jestli chipnutí motoru může za to, že vstřikovače odešly? Podle mně určitě... :myslim

[upravil dne 1/8/2007 @re]

Taky mě to napadlo jestli to nema co dočinění s tím BIT POWEREM :myslim , nebo pak leda zhubnout:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: PŘEMA

Tak mi začalo auto hůř jet a ozývalo se s něho cinkání,servisák řekl že vstřikovače,tak jsem je nechal vytáhnout a přeměřit v Boschu. 2 totálně mrtvé a u 2 špatné špičky. Cena???? Tak jsi sedněte!!!!! 21000,- Kč To tě musí bavit....... ale co mám dělat zítra jsi pro ně jedu.:grr:grr:grr

to ten slalom v Ově tomu dal kouř :D

Zkus se zeptat, jestli chipnutí motoru může za to, že vstřikovače odešly? Podle mně určitě... :myslim

[upravil dne 1/8/2007 @re]

Taky mě to napadlo jestli to nema co dočinění s tím BIT POWEREM :myslim , nebo pak leda zhubnout:D:D:D

Jo jo za všechny 4. Chipem to asi nebude ale mám přestat lít naftu s kanystrů a mám jezdit na benzinku:myslim:myslim to nevím jak to provedu když mám dobrý zdroj......budu muset zlepšit filtraci,a ten slalom za to určitě nemůže:D:D:D

Peto...... zhubnout jo????? jsem přece mladý,krasný a v nejlepších letech nebo ne?:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Nejdou repasnout?

Ano podle míry poškození,fungl nový vstřikovač stojí 13.000 a výměnným způsobem 6.800 a když jse mění jenom špička vstřikovače tak 3.500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: MPavel

Nejdou repasnout?

Ano podle míry poškození,fungl nový vstřikovač stojí 13.000 a výměnným způsobem 6.800 a když jse mění jenom špička vstřikovače tak 3.500

No každopádně to ti nezávidím... Podařilo se jim zjistit čím to mohlo být způsobeno, protože že ti odejdou všechny čtyři vstřikovače naráz... to už musí být něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem to víš asi naftou,to víš ty kanystry.......

Nebylo to že by mi odešli všechny naráz,už delší dobu jsem pozoroval divné cinkání v motoru a ne a ne na to přijít a až to začalo vic kouřit tak se zjistilo že jsou vadné vstřikovače,buhví jak dlouho špatné byli......:myslim:myslim

[upravil dne 2.8.2007 PŘEMA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vstreky maju svoju zivotnost a zla nafta im do prdele urcite pomoze.ten zdroj odkial ju beries - je to normalna nafta alebo jzd alebo take nieco?

tie repas vstreky to tiez nebude asi ziadny zazrak, tak aby sa to vyplatilo.este ze nemusis kupovat nove, to by sa ten diesel urcite vyplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

vstreky maju svoju zivotnost a zla nafta im do prdele urcite pomoze.ten zdroj odkial ju beries - je to normalna nafta alebo jzd alebo take nieco?

tie repas vstreky to tiez nebude asi ziadny zazrak, tak aby sa to vyplatilo.este ze nemusis kupovat nove, to by sa ten diesel urcite vyplatil.

To jsou nové vstřikovače,jen je Bosch bere zpět a dává na nové slevu. A nafta to je fakt normální za to ručím!!!! Nejsem tak blbý abych do HDIčka lil co se najde,zas tak špatně na tom nejsem.....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: PŘEMA

A nafta to je fakt normální za to ručím!!!!

častěji měnit palivový filtr a lít to přes dvě punčochy... :myslim

Jo jo máš pravdu budu muset to tak dělat....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A liješ tam aditiva když máš naftu ala kanystr?? Některá dovedou hodně zlepšit mazivost nafty a tím zabrání přidření špičky. Vím, že spoustu tzv. podle servisu "vadných vstřiků" právě zachránilo aditivum. Já osobně leju Castrol TDA a VIF :o) Jinak nezávidím, je to pálka to se pak fakt nevyplatí jezdit na pofidérní naftu a je lepší zajet ke značkové pumpě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo aditivum dávám o začátku co to auto mám ale buhví jak dlouho už byli špatné a až ted se to naplno projevilo.....

Jo a mimochodem auto už mám hotové,jezdí to líp,nehulí a hlavně to přestalo cinkat......:super:super jen ty prachy???ale co se dá dělat.......:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Jo jo aditivum dávám o začátku co to auto mám ale buhví jak dlouho už byli špatné a až ted se to naplno projevilo.....

Jo a mimochodem auto už mám hotové,jezdí to líp,nehulí a hlavně to přestalo cinkat......:super:super jen ty prachy???ale co se dá dělat.......:roker:roker

Tak to jsi celkem rychle zvládl opravu. Jaké aditivum používáš??

Já dávám Sheron (pokud ho nedám, tak mi stoupne spotřeba o cca 0,2 l/100 km.

http://www.avauto.cz/good.php?goodId:38%7cSHERON-Diesel-aditiv-500ml

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...