Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letní dovolená 2007


Aluška

Recommended Posts

Původně zaslal: Opl405

Zdravím Vas, mame naplanovanou dovolenou do Hr nekde okolo Šibeniku na motorkach, a mam na Vas dotaz, zdali mi do chorvatska staci jen obcanka??? Ptal sem se vice lidi, nekteri rikali ze ano, nekteri rikali ze ne. Tak nevim, preci jen uz nekdo z Vas tam letos byl, a treba na obcanku. Ale jeste nevime jestli se pojede pres rakousko, nebo pres madary. Takze kdyby nekdo z Vas vedel, budu vdecny za kazdy nazor. Dííky. :)

Občanka ti stačit nebude. Kamarád z práce se tam chystá taky a musel si teď na rychlo zařizovat pas:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Opl405

Zdravím Vas, mame naplanovanou dovolenou do Hr nekde okolo Šibeniku na motorkach, a mam na Vas dotaz, zdali mi do chorvatska staci jen obcanka??? Ptal sem se vice lidi, nekteri rikali ze ano, nekteri rikali ze ne. Tak nevim, preci jen uz nekdo z Vas tam letos byl, a treba na obcanku. Ale jeste nevime jestli se pojede pres rakousko, nebo pres madary. Takze kdyby nekdo z Vas vedel, budu vdecny za kazdy nazor. Dííky. :)

Občanka ti stačit nebude. Kamarád z práce se tam chystá taky a musel si teď na rychlo zařizovat pas:super

Já slyšel, že přesto že HR není v EU tak stačí občanka, protože udělali výjinku přes turistickou seónu. Co je na tom pravdy nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: oddie

Lago di Garda - ze sjezdu z M.Tremalzo (kam jsme si předtím poctivě vyjeli, žádnej shuttle bus ;) ).

To je nejaky 1 vyskovy km, ze?

No, malinko přes. Auto jsme nechali v Molina di Ledro, to je asi 600nm, sedlo na Tremalzu má myslím 1700nm, pak cesta po hřebenech, sjezd asi do 400nm a výšlap zpět do Moliny. Plus lehké podcenění hor - nahoře jsme chytli bouřku :) je to poznat i z té fotky... Jinak opravdu super cesta, na horská kola, doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my za týden letíme po velkých štrapácích do Londýna a odtud půjčeným autíkem projedeme celé skotsko. Máme na to deset dní než nám to letí zpátky, ale povím Vám sehnat na půjčení auto v GB navíc na takovouhle dálku je docela sranda. . . . . . i když by to chtělo spíš nafukovací člun :myslim ty povodně mě děsí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S občankou do Chorvatska – dle mezinárodních dohod to oficielně jde, ale může se narazit na nějakého blbého celníka, kterej tam s občankou nikoho nepustí. Tak, a teď si vyberte.

Oddie – obrázek se mi líbí, ale jestli letos někam vyrazím, to nevím.

Oddie – co se týče lezení po horách, tak to je myslím doména Poldika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: janča205

Tak já asi pojedu v neděli do Krkonoš do vesničky Poniklá na chatu.Asi jen na pár dní,ale i tak je to fajn!

Tak to máš chatu kousek vedle mě ;) Dolní Sytová

Jééé, Poniklá je super....já jezdila pár let do Jestřabí, nad Poniklou....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...