Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predne reflektory


pezo307sw

Recommended Posts

Zadravim vsetkych...stretli ste sa niekto s popraskanim prednych reflektorov? Ja som dnes po umyti auta spozoroval znacne praskliny v oblasti kde dopada svetlo zo stretavacich ziaroviek H7. Ked som ich skusal chytit po chvilke zapnutia kryt reflektoru bol dost horuci,...a potom som si vsimol, ze ta ciapocka na H7 je trochu olupana...je to mozne, aby to mohlo tak strasne zohriat "sklo" reflektoru?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak su kryty z umelej hmoty je to možné aby popraskali,sklenne by nemali.Ked dlhšie stojíš v napr. v zápche a máš zapnuté svetlá kryty svetiel sa nechladia náporom vzduchu a je možné že popraskaju hlavne v horúcich dňoch.Ak stojíš v zápche,na žel.priecestí....vypni stretávacie svetla hlavne ak je H7(H4) blízko krytu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze akorat som skusal nehat zapnute svetla asi 5min na mojom aute spolu s kamosovim renault scenicom a vysledok bol po 5min diametralne odlisny!!! skoro sa tam nedala udrzat ruka,...zaujmave je vsak, ze v provnani s tym druhym autom nesvietia vobec o nic viac...Tesim sa na postoj obchodu kde som kupil tie skur... H7. Uz vidim ako mi s laskavostou da za pravdu...a este nieco k druhemu prispeku>>> xces povedat, ze v tropickych krajinach sa nesvieti cez den alebo, ze by automobilky dodavali odolnejsie plasty :) ... kamo ten plast je dimenzovany tak, ze musi vydrzat aj keby som svietil 24h denne v plus 35C a jazdil max 35km/h ...samozrejme za predpokladu, ze pouzivas spravne H7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dimenzovaných plastov som už videl niekolko,napr konektory parkovačky každého druhého auta su vyhriate, roztopené obímky na zadných svetlách aj plasty,konektorov na H4 som už vymenil niekolko,inač je to dimenzované ale asi tak kým maš záruku na 2-3 roky a potom staraj sa sám:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Tady je ještě odkaz na polykarbonát (v angličtině) http://en.wikipedia.org/wiki/Polycarbonate

Dole je tabulka, jaké chemikálie poškozují polykarbonát, jaké je nutno používat s opatrností a jaké jsou bezpečné.

žeby vadná séria svetiel ? alebo skúsiť požičať iné h7 a skúsiť ich na 5 minút keď budeš merať tým laserovým teplomerom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Tady je ještě odkaz na polykarbonát (v angličtině) http://en.wikipedia.org/wiki/Polycarbonate

Dole je tabulka, jaké chemikálie poškozují polykarbonát, jaké je nutno používat s opatrností a jaké jsou bezpečné.

tak jak psal Ticcino, tohle způsobí některé chemikálie.. :grr To se mi stalo už dvakrát! Dělal jsem si nové plexi na motorku, hrál jsem si s tím několik dnů, nakonec jsem ho chtěl stříknout na kouřovo, sprejem na světla, ale jen jsem ten napružený polykarbonát poprášil lakem, tak úplně celý popraskal, do přesné mřížky.. Podruhé mi takhle popraskalo plexi na přilbě, když jsem ho natřel protimlžícím přípravkem :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak popraskane kryty som nečakal, ja som myslel že to máš popraskané len trochu, takuto spušť nesposobí žiarovka,ten screen wash od shellu ide aj na predné svetla z ostrekovačov svetiel?? je možné aby to sposobila letná zmes do ostrekovačov?? tá od shelu obsahuje isopropylalkohol :myslim

[upravil dne 19/7/07 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz vobec neviem co si mam o tom mysliet...nemozem dat niekomu moje ziarovky do auta...:myslim...nemate si to chut niekto vyskusat, ze ci je to tym sposobene :D, ako sa hovori ani tam, ani tak...lenze ja by som rad aj niekomu aspon poriadne vynadal, ale komu??? Shell alebo predajcovi ziaroviek tan zas distributorovi a ten zas vyrobcovi tak uz sa tesim ako mi kupuju nove reflektory :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...