Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tvrda spojka


Mahel

Recommended Posts

Mam problemso spojkov strasne tazko mi ide stkacit spojkovy pedal.Neviete mi povedat co s tim moze bit? Mal niekto podobny problem? Radit sa da v pohode az na to ze musim stlacit spojku dost silno potom ked prestupim do druheho auta tak mam problem lebo tam ide pedal lahunko az ho vyrazim spodlahy:D.

V servise mi povedali ze vymena bi ma stala 10 000sk ale najskor kcem skusit ci sa neda nejako rozbehat.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že podle popisu má 1.6 v 306tý ... Když bude špatný přítlačák, bude naopak opotřebený, tudíž měkčí. Ještě zkoukni lanko, jak na tom je ... mně třeba dřelo lanko i po výměně spojky to bylo tuhý a bylo to tím, že dřelo o bowden (respektive to plastový, co drží bovden). Ale jestli má spojka už něco odsloužíno, bude to na výměnu a kup komplet sadu (lamela, přítlačák, ložisko) ... Na 306 1.8 8V je cena kolem 4000Kč od Valea. Starline stojí něco ke 3000,- ale kupo raději Valeo ... plus výměna v servise (nevim, 3 hodiny práce??)

edit: jsem pomalej ... :nevim

[upravil dne 8/7/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...