Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bionafta a zničený motor


kobr

Recommended Posts

Když dostanu od servisu potvrzení, že mám zničené vstřikování tím, že jsem používal nekvalitní naftu, tj. s přídavkem řepných olejů, od koho můžu požadovat náhradu? Já bych ji požadoval po zelených, protože ti magoři todle toto navrhli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě jako doklad toho, žes to tam koupil to stačí. Jen bude problém ještě dokázat žes tam nelil ještě něco jinýho. Ale to by měla podle složení zkoumat čojka:super

Byla by sranda, kdyby se zjistily ještě další příměsi v naftě:grr:potlesk:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: kobr

Byla by sranda, kdyby se zjistily ještě další příměsi v naftě:grr:potlesk:aut

Myslíš něco jako venné esence aloe vera?:D

Tak budeškodit ta přiblblá řepka nebo to neudělá nic kromě větší spotřeby? Teď to mám za 5,2/100 km zhruba normální jízdou.:D:potlesk:);):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis, ze slovensko bude jedina vyjimka v EU, kde se pridavat nebude?

BTW, podle vykladu originalnich dokumentu neni vubec dane ze v kazdem litru ma byt 5% primesi. Podstatne je, aby celkove prodane mnozstvi tohle splnovalo, tedy klidne 95t cisteho paliva do bezneho provozu a 5t "zeleneho" pro zemedelce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Co jsem se bavil s jedním známým, který zemědělčí a používá novou techniku, tak ten tvrdí, že motory nových traktorů jsou minimálně stejně háklivé na kvalitu paliva jako motory nových aut (tzn. velice). A opravdu se mi nechce věřit, že zrovna zemědělci, kteří jsou závislí na tom, jak jim technika šlape, by byli ochotní lít do traktorů za několik míčů nějaký srágory, které si pan Bursík a sopl. vymyslí

Zlatý Zetory 25, 50 atd. Tam může se lít co chce a ono to jen čoudý ale jede!!! Jo pánové, tak to byli traktory a né co je dneska, kdy je to jako v 607 vybavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...