Sign in to follow this  
Followers 0
zafon

bezpečnostní šrouby

11 posts in this topic

Původně zaslal: zafon

a hlavně jaké ... :)

koupil jsem sadičku v peugeotu 1200,-

V Peugeotu sadičky vychází draho.:P:P

Raději bych to řešil přímo v pneu, alu obchodech, nebo na internetu;). Určitě něco najděš přímo na danný typ-značku kol a za 4 bezpečáky dáš tak max. 500 Kč:super:super:papa

pokud se jedna o original Peugeot kola, tak je cenove nejlepsi koupit original peugeot ... protoze peugeot disky maji plochou dosedaci plochu a potrebuji sroub s podlozkou. A nez tam bastlit sroub s konusovou dosedaci plochou a nicit elektron ...

Není problém koupit v kdejakém lepším pneuservisu i šrouby s plochou dosedací plochou, oni budou vědět. Kdybych teď věděla, kolik jsem já za ně dala.....:myslim . Ale to rozmezí bude od 500Kč do 1000Kč, tak vzít nějaký střed a bude to určitě stačit.

ja mam primo v peugeotu za 1000, a uz jsem je mel v ruce sou vcelku solidne provedene, takze bez orechu jedine odvrtat :-)

Původně zaslal: zafon

aha, ok, díky za info chlapy, mám enzo elektrony, tak asi půjdu do neorigo.

Doporučim ti AEZ BLOCKY, jsou cca za 500,- a mají provedení které se "neožvejká". Jsou docela kvalitní.

blocky-mbig.jpg

Tady ještě odkaz

Akorát dej pozor, dělají se napodobeniny asi za 200,- a mají jen 4 kombinace hlavic

[upravil dne 27/6/07 Radek Hurvajz]

Ahoj,já mám šrouby Simbolz zhruba za 650,-.Taky mám elektrony a potřeboval jsem s plochou dosedací hlavou.V pohodě mi poradili v obchodě(mám je z D&M,ale pořídíš je určo i jinde).Měj se:papa

Původně zaslal: Zdeny

Ahoj,já mám šrouby Simbolz zhruba za 650,-.Taky mám elektrony a potřeboval jsem s plochou dosedací hlavou.V pohodě mi poradili v obchodě(mám je z D&M,ale pořídíš je určo i jinde).Měj se:papa

no protože jsem z Brna, tak volba D&M je jasná :)