Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hradec! aneb moc peugeotů tam nebylo!!!!!


Recommended Posts

Sjel jsem s kámošem se podívat do Hradce Králového na TUNING PARTY! ....již u příjezdové cesty jsem potkal týpka se žlutym cabroušem 306! Poté úplně brutální černou 206 2.0l GTI - jedna z největších krásek z HRADCE!!!! ...no až na toho vymazlenýho JAGUARA 4.2l (ŠIROKEJ A NÍZKEJ):D :D

........no a potom tam moc peugeotů nebylo!! Jesště jsem si poslech muziku JR a jeho MAGNATů! *-Docela dobrý (jenom na mé laické uši to bylo příliš PŘEBASOVANÉ!! -ještě bych vytahl vejšky -SORRY JR P :P :P:...ale jinak FAKT muzika O.K. :D:P :P :P no ale jinak nic převratného nebo jsem si bohužel nevšiml!!! Jelikož se tam vše strašně pohybovalo a žilo!!! :)

......OPRAVDU jsem čekal více PEUGEOTů!! Snad se jich trochu více nabažim na našem SRAZU!!!

...jak na Vás zapůsobil HRADEC??? ....spali jste tam?? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi do me mel kopnout a rict, ze jsi to ty :) Jo jo, basu je tam dost, ale zalezi na pisnicce a kdyz sedim v aute, tak je stahuju. Vejsky to hraje taky, ale jsou nasmerovany do auta, takze ven je neuslysis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....no jo nejakou 405-ku, cervenou jsem tam videl!! Ale byla takova normoz :P:D :D

...tedy jestli to byla stejna o ktere mluvime! ..Skratka a dobre u nas se strasne spatne TUNEJ Peugeoti, tedz pokud yrovna clovek nema na royhayovani abz si vse nechal delat na zakazku!! :mad:

...uz se tesim az se sejdem na nasem srazu a poradne poklabosime, zaparime a tak... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč myslíš že tam jedu??? :D :D ..Teď jsem vůbec neměl čas chlastat a tak si připadám jak abstinent!!! Tak si tam jedu připomenout slastnou chut PIVA!! a nějaký to masičko!! + hodit nějaký ty plky. :cool:

....Zajímá mě co řekneš na mou muzikku, ale bohužel se bojim, že ji nestačim dodělat!!!! A pak si řeknem jakej je Pioneer sráč :P

....tak čus a v sobotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...