Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skoky ako v autoskole


Miki

Recommended Posts

Tak sa nam ochladilo a moje auto je zase v prdeli z tej zimi !!! Rano ked je motor studeny tak na 1tko skacem ako v autoskole, len co ale preskacem 10 metrov a dam 2jku je vsetko ok :mad: .

Riesil som to na jar , bol som na teste motora , menili mi sviecky , nejaky hadicu , vycistili skrt. klapku a bolo to ok az do casu kym sa vonku neschladilo .

Je pravda ze mam prasknuty kryt na tej skrtiacej klapke a moze to tadila chytat falosny vzduch ale nechapem ako to takto neskutocne moze reagovat na chlad .Neviem co to potom bude robit ked bude naozaj zima , to asi preskocit 30 metrov jednym skokom a dam dvojku a budem v pohode ????

kua !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. este dodam , ze akonahle sa to trosku zohreje , staci prejst mozno kilometer tak nie je ziadny problem ist aj na tej jednotke . Potm to moze stat aj par hodin a je to ok , ale ked stoji velmi dlho a motor totalne vychladne , tak zase sa rozbieham priskokmi .Dodam , ze nepomoze ani pridanie viacej plynu a drzat to vo vyssich otackach , vtedy sice hucim ale skacem tiez :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...