Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konecne nachipovana 406 2.0 HDi


kukikuk

Recommended Posts

Původně zaslal: kukikuk

Tak me to Vector dneska chipnul a zatim sem spokojenej, jede to krasne ;o):roker

Tak a mám to též za sebou,včera provedeno,krouťák asi o 300 otáček níž,spotřeba asi o 1 litr níž,pocit z jízdy o 100% víš.Vectore díky:super

[upravil dne 6/6/2007 mifa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jde o to jestli tu aktualni spotrebu to pocita opravdu spravne, porad tomu nechci verit ze se tim spotreba snizi.....dal sem do tempomatu 100 KM/h a a jel sem za 3,6 L/100km nejak se me tomu porad nechce verit....doufam ze tim chipem neomamil ridici jednotku aby to ukazovalo min :D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Ted jde o to jestli tu aktualni spotrebu to pocita opravdu spravne, porad tomu nechci verit ze se tim spotreba snizi.....dal sem do tempomatu 100 KM/h a a jel sem za 3,6 L/100km nejak se me tomu porad nechce verit....doufam ze tim chipem neomamil ridici jednotku aby to ukazovalo min :D:roker

Po ujetí 500 km,průměrná spotřeba 4.9,je v tom 80 km dálnice:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Původně zaslal: kajvet

Původně zaslal: marshall

Jak tak koukám, samá pozitivní zjištění po čipnutí:potlesk, ale nikde jsem neviděl co to vylepšení stojí.

počítej tak minimálně 5tis Kč

Tak to je fakt minimálně já to mám přes známého a bez daně a měl jsem to za 8.000 ,-:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John_Ice

A co životnost motoru, vždyt tam musej bejt větší tlaky nebo ne?a když auto už má něco nalítáno tak už ty větší tlaky něco s motorem udělaj, neříkej te že serie má nějakou rezervu na zvýšený výkonu.

Já už to mám 3/4 roku a nalítané 20.000 km a uplně v poho........z 80 kw na 104 kw:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, můžete mi někdo prosím poradit, kdo je Vector a jestli umi načipovat benzin 2,2 16V? Pokud ne, nevíte někde, kde to umějí načipovat?? Asi jsem blb, ale nemůžu nikde nic najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Scratch: Na 2.2i neni moc co chipovat, proto ses zadne rady nedockal. Vlozene investice neodpovidaji navysenemu vykonu. Zvednes to tak o 5 - 10 koni. :myslim Udelej raci prime sani, nove svody + vyfuk a taky kvalitni brzdy. :super

to Fanyn406: S tim kourenim nevim, uz jsem videl horsi, takze asi tak. Samozrejme, ze kdyz na to slapnes, tak ti vyleti saze z vyfuku, ale to ti vyleti i kdyz to nachipovane nemas.

Jinak my to mame vetsinou cca na 160 koni. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...