Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dnes Praha plna policejnich aut s radary


Ferry

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

kdyz uz jsme u tech antiradaru, mate nejaky overeny znacky a typy ? piste, par antiradaru se prodava treba i na Aukru

Jasně, že mám ;) osobně používám Bel Vectro 965CZ a je super... šéf má 960, ale má dost falešných poplachů... když dorazíš na Džbán, klidně o tom pokecáme... mám dost zkušeností ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Jasně, že mám ;) osobně používám Bel Vectro 965CZ a je super... šéf má 960, ale má dost falešných poplachů... když dorazíš na Džbán, klidně o tom pokecáme... mám dost zkušeností ;)

Na www.antiradary.net, tam rozebiraji ucinnost konkretnich typu, zejmena nizsi ucinnost modelu bez CZ nakonci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Ferry

kdyz uz jsme u tech antiradaru, mate nejaky overeny znacky a typy ? piste, par antiradaru se prodava treba i na Aukru

Jasně, že mám ;) osobně používám Bel Vectro 965CZ a je super... šéf má 960, ale má dost falešných poplachů... když dorazíš na Džbán, klidně o tom pokecáme... mám dost zkušeností ;)

Tak k tomuhle pokecu bych se rád přidal. Já jsem platil pokutu za rychlost už v pátek v Nové Vsi u Kolína :grr Zřejmě se teď přesunuli do Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Ferry

kdyz uz jsme u tech antiradaru, mate nejaky overeny znacky a typy ? piste, par antiradaru se prodava treba i na Aukru

Jasně, že mám ;) osobně používám Bel Vectro 965CZ a je super... šéf má 960, ale má dost falešných poplachů... když dorazíš na Džbán, klidně o tom pokecáme... mám dost zkušeností ;)

Tak k tomuhle pokecu bych se rád přidal. Já jsem platil pokutu za rychlost už v pátek v Nové Vsi u Kolína :grr Zřejmě se teď přesunuli do Prahy.

kolik jsi dostal a o kolik jsi prekrocil ? Me minulej patek prisel papirek do mestske policie Praha s predvolanim k vysvetleni prestupku - prekroceni o 20 - 40kmh 1.1. 2007 v 18.00 ve Strahovskym tunelu. jeste jsem to zatim neresil, uvidime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se bojím, aby nezačali poštou chodit předvolánky k podání vysvětlení např. že jsme 1.7.2006 v 20.03 hod. jeli rychlostí o 20km/h rychleji. Tak to opravdu nevím. To je proti normálnímu lidskému rozumu, aby si po tak dlouhé době musel člověk pamatovat kde a kolik jel.:myslim:myslim:myslim:o:o:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo asi toho maji hodne a resi to vic jak ctvrt roku zpatky

jinak podle zakona si musis pamatovat kdo ridil, neni napsano jak dlouho, cili si to musis pamatovat naporad, pokud reknes, ze nevis kdo v tu dobu tvoje auto ridil, hrozi ti pokuta az 3000Kc. Jedina zatim jeste mozna klicka je uvest ze vis kdo auto ridil, ale nechces vypovidat nebot podle paragrafu 11 odstavce 3 zakona o policii : Vysvětlení může odepřít pouze osoba, která by jím sobě, svému příbuznému v pokolení přímém, svému sourozenci, osvojiteli, osvojenci, manželu nebo druhu anebo jiným osobám v poměru rodinném nebo obdobném, jejichž újmu by právem pociťovala jako vlastní, způsobila nebezpečí trestního stíhání nebo nebezpečí postihu za přestupek

[upravil dne 10/5/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Ferry

kdyz uz jsme u tech antiradaru, mate nejaky overeny znacky a typy ? piste, par antiradaru se prodava treba i na Aukru

Jasně, že mám ;) osobně používám Bel Vectro 965CZ a je super... šéf má 960, ale má dost falešných poplachů... když dorazíš na Džbán, klidně o tom pokecáme... mám dost zkušeností ;)

Tak k tomuhle pokecu bych se rád přidal. Já jsem platil pokutu za rychlost už v pátek v Nové Vsi u Kolína :grr Zřejmě se teď přesunuli do Prahy.

Klidně, převedu, upozorním jak nenalítnou, atd. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dydzej

Původně zaslal: Jirkap

Jasně, že mám ;) osobně používám Bel Vectro 965CZ a je super... šéf má 960, ale má dost falešných poplachů... když dorazíš na Džbán, klidně o tom pokecáme... mám dost zkušeností ;)

Na www.antiradary.net, tam rozebiraji ucinnost konkretnich typu, zejmena nizsi ucinnost modelu bez CZ nakonci.

Znám lepší stránky... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Ferry

kdyz uz jsme u tech antiradaru, mate nejaky overeny znacky a typy ? piste, par antiradaru se prodava treba i na Aukru

Jasně, že mám ;) osobně používám Bel Vectro 965CZ a je super... šéf má 960, ale má dost falešných poplachů... když dorazíš na Džbán, klidně o tom pokecáme... mám dost zkušeností ;)

Rád pokecám na DJbáně ... budu to patrně taky potřebovat ... včera jsem pendloval mezi Smíchovem a Kyjema po JS od 7:00 do 13:00 - celkem 3x tam a zpět a mám blbýho tucha ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ferry: Jel jsem jako vždycky, tj. 80 - 90 a ve chvíli, kdy zahlédnu ceduli Nová Ves, vyřadím a nechám to dojet. Baráky začínají cca 80 metrů za tou cedulí, takže když dojedu k prvnímu baráku, mám tam 45 - 50. Leč lumpové se schovali hned za ceduli obce v mírné pravotočivé zatáčce a když jsem je míjel, měl jsem tam - podle jejich měření - 57. Bylo to za jeden tisíc. Bylo to to jediné, co je zajímalo, abych jim to dal. S náznakem, že když je nebudu nutit vypisovat složenku, "bude to z jejich strany všechno". Asi tím mysleli body. A o bodech se nezmínili, takže nevím, jestli je na můj domovský obecní úřad nahlásili nebo ne. Jinak jim nevadily ani světlomety pro denní svícení, kterými svítím místo potkávaček a o kterých si všichni myslí, že to jsou mlhovky. Stejně tak jim nevadil Garfield nakreslený tekutou křídou přes celé zadní okno, jak mi ho Netopka na Křivokládě umně vyzdobila (byl tak krásnej, že jsem si ho chtěl nechat co nejdéle).

A na tady zmiňovaných www stránkách jsem našel tohle

http://www.antiradary.net/antiradar-valentine-one-1/

že prý to umí odchytit i laserové měřiče (používané v Praze Městskou Policií). Co kdo o tom myslíte nebo víte? Se mi zdá, že v Praze se právě kašpárci s pistolkou (měšťáci) se teď rojí nějak víc než opravdoví policajti (státní)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

2 Ferry: Jel jsem jako vždycky, tj. 80 - 90 a ve chvíli, kdy zahlédnu ceduli Nová Ves, vyřadím a nechám to dojet. Baráky začínají cca 80 metrů za tou cedulí, takže když dojedu k prvnímu baráku, mám tam 45 - 50. Leč lumpové se schovali hned za ceduli obce v mírné pravotočivé zatáčce a když jsem je míjel, měl jsem tam - podle jejich měření - 57. Bylo to za jeden tisíc. Bylo to to jediné, co je zajímalo, abych jim to dal. S náznakem, že když je nebudu nutit vypisovat složenku, "bude to z jejich strany všechno". Asi tím mysleli body. A o bodech se nezmínili, takže nevím, jestli je na můj domovský obecní úřad nahlásili nebo ne. Jinak jim nevadily ani světlomety pro denní svícení, kterými svítím místo potkávaček a o kterých si všichni myslí, že to jsou mlhovky. Stejně tak jim nevadil Garfield nakreslený tekutou křídou přes celé zadní okno, jak mi ho Netopka na Křivokládě umně vyzdobila (byl tak krásnej, že jsem si ho chtěl nechat co nejdéle).

A na tady zmiňovaných www stránkách jsem našel tohle

http://www.antiradary.net/antiradar-valentine-one-1/

že prý to umí odchytit i laserové měřiče (používané v Praze Městskou Policií). Co kdo o tom myslíte nebo víte? Se mi zdá, že v Praze se právě kašpárci s pistolkou (měšťáci) se teď rojí nějak víc než opravdoví policajti (státní)....

Jak říkám, až přijedeš dáme řec... nechci o tom tady psát dlouhé romány...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...