Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

opravy Al disků


Driver

Recommended Posts

Drivere, mně to dělali v TOPCARu na Jižňáku - sídlí na Opatovský ulici ... oprava mě stála 1800,- (docela rána, ale udělali to pěkně a nový Alessio stojí 3200,-, takže se to ještě vyplatilo). Čekal jsem na to teda týden a usuzuju, že i oni to k někomu posílali... ale můžeš je zkusit, když Ti nikdo jinej neporadí ... Když zadáž do googlu, tak na ně určitě najdeš kontakt:papa

EDIT: Zdiest

[upravil dne 8/5/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Drivere, mně to dělali v TOPCARu na Jižňáku - sídlí na Opatovský ulici ... oprava mě stála 1800,- (docela rána, ale udělali to pěkně a nový Alessio stojí 3200,-, takže se to ještě vyplatilo). Čekal jsem na to teda týden a usuzuju, že i oni to k někomu posílali... ale můžeš je zkusit, když Ti nikdo jinej neporadí ... Když zadáž do googlu, tak na ně určitě najdeš kontakt:papa

EDIT: Zdiest

[upravil dne 8/5/2007 Neon]

A to dělali za tu cenu včetně nástřiku barvou? Já potřebuji jenom navařit ten okraj, bez laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to dělali i s barvou, ale jenom z vnitřní strany ... já chytnul kámen zevnitř (hrana) ... moje alessia by nešli stříknout, ale origošky jdou v pohodě ... Nejlepší budeš mít, když budeš mít cestu kolem, tak se jich zeptat - byli celkem ochotní, ale záleží, na koho trefíš.

Jak ale říkám - nespecializují se na to, ale umějí to udělat (nebo mají svoje lidi) a není to jediná zkušenost - už jsem u nich byl 2x - jednou ještě s BXkem a taky to udělali pěkně ...

Chce to, ale aby to viděli - do telefonu ti řeknou prdlačku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, nejlepší bude když jim ten disk ukážu. Kamarád se mi ještě zeptá u nich v práci jestli by to uměli a potom mám kontakt ještě na jednu firmu, která se tím přímo zabývá, tak bych to možná zkusil přímo tam. Ale dík za info :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám malou firmičku a svařuji hliník a jeho slitiny a takový opravy disků dělám dosti často,převodovky atd... A pro členy klubu to dělám zdarma(samozdřejmě pokud to není práce na celý den) !:super Ale jak to tak bývá,tak jsem z moravy.:( S toho vyplývá,že je to pro tebe "pasé" Leda,že by si se s někým domluvil,kdo jede na sobotní moravský sraz do Olomouce !;) Pro mě je to práce na pár minut. Takže se rozhodni !!:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...