Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Doporučte alarm


robozv

Recommended Posts

"mares" po dlksom laborovani sme sa rozhodli pre 1,4 16V no rozhodovanie bolo tazke nafta/benzin a po vsetkych uvahach za a proti sme dospeli pre benzin a aj motorizaciu no dufam ze budeme spokojny a ked ho budeme mat doma budem zdielat s vami nase skusenosti radosti a aj starosti. Dufam ze radosti bude viac ako starosti. V stredu sa mozno rozhodne ideme ho pozriet ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Mám stejnou motorizaci..1,4 16V ..Jezdím převážně sám.Počítej s tím,že to není žádný rychlík.Na předjíždění potřebuješ větší vzdálenost.Spotřebu mám okolo 6 litrů.Ale pokud bych kupoval dnes, tak pokud bych se znovu rozhodoval pro 307 v benzínu tak asi přeci jen 1,6.Ale s těmi zkušenosti co mám dnes spíš bych šel do jiné značky.Po prvém roce provozu ,až moc menších problému s autem.které sem u značek před tím nepotkal.(Rover,Škoda,Opel...Je to jen můj názor.Jinak ti přeji štastnou ruku pří výběru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu někde psalo, na netu ne toho mraky : http://www.google.cz/search?hl=cs&q=autoalarmy&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=lang_cs

Našel jsem tohle zde v diskuzi : je toho tu ale víc.

Do 307ček se skoro nikomu nechce dodatečně montovat alarm. Pere se to prý s řídící jednotkou a dělá to neplechu. Profíci to šlohnou i s alarmem a ani to nepípne. Spíš něco s GSM.:myslim

A ještě tohle :

[upravil dne 7/5/07 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi vhodný pro P-307 je GSM alarm CA 1802 ATHOS od Jablotronu. Je nutné pro něj použít záložní baterii, aby alarm nebyl ovlivňován přenosem paketů na sběrnicích datových sítí vozidla, reagoval by na pokles napětí a posílal jednu SMS za druhou na mobil. telefon. Záložní baterie je mám dojem součástí balení, když ne tak se musí koupit zvlášť a namontovat. Nastavení alarmu lze provádět z internetu nebo z telefonu.

Montáž alarmu není jednoduchá, musí provést odborník.

http://www.levnealarmy.cz/autoalarmy-1/jablotron-40/ca-1802-athos-detail-231.htm

Další informace jsou na stránkách Jablotronu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Už se to tu někde psalo, na netu ne toho mraky : http://www.google.cz/search?hl=cs&q=autoalarmy&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=lang_cs

Našel jsem tohle zde v diskuzi : je toho tu ale víc.

Do 307ček se skoro nikomu nechce dodatečně montovat alarm. Pere se to prý s řídící jednotkou a dělá to neplechu. Profíci to šlohnou i s alarmem a ani to nepípne. Spíš něco s GSM.:myslim

A ještě tohle :

[upravil dne 7/5/07 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také přemýšlím o alarmu, Informoval jsem se na různé a nakonec si asi nechám namontovat originál. Jablotron mi v několika firmách nedoporučily, že je poruchový a nespolehlivý. Různé alarmy na bázi GSM signálu jsou fain, než se na moje auto zaměří nějaký informovaný zloděj a zapne si rušičku GSM signálu běžně dostupnou za pár korun na internetu. Pak je tu problém v napojení na elektroinstalaci auta, ke které je přizpůsobený jen originální alarm a napojení ostatních alarmů je z pohledu elektroinstalace prasečina, pár jsem jich už viděl. Nakonec pokud někdo trvá na GSM přenosu varování, existuje samostatný pager napojitelný i na orig. alarm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originální alarm schvaluju taky a to z několika důvodů:

1) Údajně je dost kvalitní.

2) Jeho součástí je i superzamykání, což je výborná věc.

3) Nebude to dělat neplechu s elektronikou.

4) Nemusíš sundávat tapecírunk. Při dodatečné montáži už ho asi nikdy nedáš tak, jak byl.

Jediná jeho nevýhoda je v tom (kromě jeho "sériovosti", což ale vadí míň, než např. u Škodovek), že nemá pager, kerej bych i já ocenil. A dodatečně montovat se ho tam nikomu moc nechce, leda separé, ale to by byly potřeba další snímače, což mi už přinde zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

DOPORUCUJI si ho objednat rovnou z fabriky nebo řádně skontroluj instalaci.Já jsem si ho nechal dodělat u Peugeota za 11000,- a po 1 roce odešlo BSI a nove začalo zlobit po dalším roce.CElkem me ten alarm vyšel na 11000,- + 12000,- BSI + 6000,- za servisní hledání závad a přehrávání SW.Problém byl nakonec v tom že vůbec neutěsnili prostup do kabiny (neprostrcili kabelovou pruchodku,jen omazali onen prostup silikonem kolem vodičů.Já sám jsem ji prostrkával cca 2 hod a na to oni asi nemeli cas) a když pršelo tak tam tudy tekla voda a skapávala do BSI. Nakonec jsem na to prišel sám,ucpal jsem odtok pod oknem do blatníku a nalil belik vody skrz mřížku pod sklem. Potom jsem koukal na dráty nad BSI a viděl ten vodotrysk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...