Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přepínání displeje na zobrazení venkovní teploty


Ladman

Recommended Posts

A dnes som sa pokúšal dovolať aspoň do Peugeot v Považskej Bystrici , ale mali stále obsadené. Skúsim sa tam niekedy zastaviť. Osobne si myslím, že tam nič neporiešim. Ak áno, tak by som tu dal vedieť. čus

No tak som sa tam zastavil minulý týždeň na letnú kontrolu a táto aktivácia stojí 600Sk.

Idem si požičiať jedno čidlo od Machýla a vyskúšam to už spojazdniť. Chcem to spojazdniť aj s palubným počítačom naraz. Akurát hľadám tú tému kde sa spojazdňuje ten pp. Mikrotlačítko chcem dať zo starej myši a uvidím. čaute. Od včera som ing. takže už sa nemusím furt učiť a ostane viac času na môjho milášika. :super:super:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z myši se mi zdá veliké je to obdélník chce to menší tak 1x1 cm co je ve videích taková kostička.V myši je 2x1 cm to je velké

Okej, tak skočím do predajne na drobnú elektroniku a vypýtam si to najmenšie, dúfam, že to tam nejako dostanem.

čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

měli jsme jej venku koukal jsem dookola zda tam není něco a nic jedině pak rozebrat .moc času nebylo dělali jsme plno věcí.Jinak zezadu to vypadá tak jak na obr.trimr tam není;)

čauko posielam moje fotky toho displeja, ale asi to nepomôže zistiť prečo sa nedá prepínať teplota. Neviem vôbec kde by sa dalop pripojiť čidlo na vonkajšiu teplotu.:myslim:myslim

post-0-14109595792871_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: buml

ptal jsem se po znamejch, ktery maj tenhle display "A" a nikdo teplomer nema. Takze asi pouze ve cetsim provedeni "B" "C", ale je divny, ze v tom manualu (nahore) je o teplote poznamka :nevim

Koukni sem. ;)

Dik, ale ja nastesti mam "B" a plne funkcni, ja se jen snazim pomoci druhym dopaprat se jadra pudla:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...