Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

přepínání displeje na zobrazení venkovní teploty


Ladman

Recommended Posts

Neví někdo, kdo vlastní nový model a funguje mu zobrazování venkovní teploty, kde se tento údaj přepíná? Je to tlačítko na pravé straně displeje nebo je to někde úplně jinde? Já zatím čidlo venkovní teploty nemám, ale Komisar je ochoten mi to celé zprovoznit. Jenže v manuálu se o tom nic nedočtu. Mám základní displej, v manuálu popisovaný jako displej A. :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: PŘEMA

Jestli máš nový model tak to nemusíš přepínat je to tam na pořád,u vrchního displeje v pravo dole.:papa

jak jsem již psal, mám JEDNOŘÁDKOVÝ dispej:grr

Tak sorry za ten nový model , já myslel:myslim že mají všechny 406 dvouřádkový dispej. Omlouvám se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fana-jani

přema-ty výfuky vypadaj dost dobře,máš je funkční oba,nebo je to jen imitace?

To.fana-jani: jo jo jsou plně funkční na imitace nehraji. A dík že jse ti líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Když ho vyndáš z palubky nemá na boku dírku k nějakýmu trimru. Starej model to tak má.

Nebo pak jedině jestli se o to nestará BSI a to by se muselo na počítač. :nevim

to Ladman:

mal si vonku celý displej? je tam niekde teda nejaký trimer? Máš ten istý displej ako ja. Ale ešte som to nerozoberal. Až neskôr pôjdem do toho keď budem mať po skúškach.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladmanjak jsem již psal, mám JEDNOŘÁDKOVÝ dispej:grr

Stejně je to divné, v manuálu se píše o vícefunkčním displeji, takže by to mělo umět víc věcí, viz obrázek. Nemáš na pravé páčce (stěrače) ovládací tlačítko? Jestli ne, tak se mi to vůbec nezdá. Mimochodem, ty tlačítka 1 a 2 na bocích displeje slouží k nastavování a k přepínání by mělo sloužit právě to tlačítko na páčce ostřikovačů. :myslim

[upravil dne 2.5.07 Mila_S]

post-0-14109595554242_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

to Mila_S: tlačítko na páčce není funkční, na to jsme s Komisar a OK 406 taky koukali.

Takže pak by se mělo zfunkčnit - tj. osadit nějakým mikrospínačem a propojit přepínání teploměru přes něj.

Když jsem měl starý model, tak jsem si nechal dodělávat počítač a taky to tak chlapci udělali, jinak blíže nemohu sloužit, elektrice vůbec nerozumím.

Možná taky kecám a u tvého modelu je to úplně jinak. Já mám dva manuály na nový model a v tom posledním už displej typu "A" není, takže mi to připadá, že ke konci výroby frantíci dávali jen typy "B" nebo "C".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

A co takhle zajet do peugeotu a zeptat se jestli k tomu nepotřebuješ to zaktivovat v BSI. :myslim

Jen jsem se v Peugeotu zkusil zeptat, co by stálo zprovoznění teploměru. Ne, že bych si to od nich nechal dělat, jen jsem tam byl pro nějaké díly a čekal jsem až mne obslouží. Přijímací techik na mne koukal jak z jara a řekl mi, že tohle nikdy nikdo nechtěl a tudíž to ani nedělali. Podal to stylem, že to vyznělo jako varování, že neručí za výsledek. A že jenom čidlo stojí 3000,-. Na to jsem mu řekl, že mám zjištěno, že stojí asi 700,-. Hrozně se divil a že prý ještě nedávno stálo 3000,-. Takže k této firmě opravdu nemám důvěru, navíc jsem se od spolehlivého zdroje dozvěděl, že tento koncesionář PEUGEOT nemá ani vlastní prostory na opravu karosérií a vozí to k někomu do garáže, kde se to opravuje, což ovšem zákazník neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

No, takže mne tento prepínač vôbec nejde zatlačiť. To som už skúšal ale nič to nerobí.

A dnes som sa pokúšal dovolať aspoň do Peugeot v Považskej Bystrici , ale mali stále obsadené. Skúsim sa tam niekedy zastaviť. Osobne si myslím, že tam nič neporiešim. Ak áno, tak by som tu dal vedieť. čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...