Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Pražáků na sraz v 18:30h z Hostivic u LIDLU na parkovišti


Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

aka: haťapaťahaťapaťa ....:roker

John: se mnou 100% počítat ... nenechám přeci pražskou kolonu ztratit někde v křivoklátských lesích ... :aut

A z moraváků?? Máme s někým počítat??

;) Neon - počítejte s náma, chtěli bysme se k vám přidat když to stihneme. Kdyby to vypadalo s dopravou špatně tak Ti zavoláme. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Drivere - jestli chceš tak můžeme jet spolu (chtěl bych odjíždět tak brzo, jak mi práce dovolí - nejpozději kolem 15 z Dlouhý ulice)

Medvěde kdybych se rozhodl jet s tebou dřív tak ti zavolám během dopoledne, ještě si chci dopoledne něco vyřídit a podle toho budu vyjíždět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že společný odjezd z Prahy se ve finále vcelku vydařil. Zpočátku to sice vypadalo s počtem účastníků slabě, ale nakonec (po hodině čekání) se nás sešla celkem početná skupinka (něco kolem 12 aut) ... takže díky všem, co jeli v koloně ... :papa A třeba zase někdy společně na Šebetov ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Medo, kolon si uzivam dost po praze a tak nejak mi to staci :)

uvidime, Sebetov je preci jen ponekud dal, tady mi prislo dost nesmyslne cekat pres hodinu na dalsi a dalsi jednotlivce, kdyz se do kempu da z mista srazu dojet za pul hodky... takze jsem vypadnul umyt auto a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...