Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Pražáků na sraz v 18:30h z Hostivic u LIDLU na parkovišti


Recommended Posts

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Neon

Johne, já mylsim, že je to dobrý kompromis ... stejně většina lidí dělá ... myslim, že třeba i Bohoušovi by tento čas vyhovoval ... Zkus to teda nějak napsat do toho tvýho prvního příspěvku na začátku THREADU, ať je to přehledný ... myslim, že by někdo mohl dorazit ... :super

Hlavně: je to naposled, co budete mít začouzenou cestu od RoPiSe ... :(:D:papa

Tak uvidíme co na to řeknou ostatní jinak pro začátek je to teda domluvený na 18:30h z Hostivic u LIDLu na parkovišti. :super

Jinak ropiše si teda musíme pořádně užít těch kouřových signálů..... :aut :aut :aut

Čas mi vyhovuje místo také,tak už jsme čtyři.Hlavně nezapomeňte že od 23.4-28.4 probíhá MEGAKRYŠTOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

zdravim, bydlim v Unhosti, do Hostivic dojedu...kudy se potom pojede? mozna bych to vzal preve pres Unhost a pak po Krivoklatsky ulici na Krivoklat ? :myslim

Já bych byl taky pro ... :super Ta cesta je pěkná a rozgodně lepší, než přes Beroun, nebo dlouze přes Rakovník apod... Každopádně to domluvíme až na místě, ale myslim, že to dopadne nejspíš tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Moravu -

dopobručuju v pátek 100% vynechat Barranďák, Jižní spojku a podobné vychytávky - jel bych buď natvrdo Z D1 furt rovně na magistrálu, za Hlávkovým mostem (jediný dlážděný!!!) vlevo na Veletržní ulici, Letnou a pořád rovně až do kýžených Hostivic (magistála i Letná by v tomhle směru měla být celkem O.K.).

Druhá cesta je uhnout na Jesenici, Dolní Břežany, Zbraslav, Radotín a napojit se na okruh za Barrandovem (může to ale stát v Břežanském údolí před Zbraslaví, nicméně jinak se touto cestou vyhnete Praze, ale je to celkem složité na vysvětlování).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to bude vypadat v patek, ale tento 20.4. byla katastrofalni situace v Brezanskem udoli v obou smerech. Navic se diky uzavirce na zacatku upravuje kruhovy objezd a provoz je tam rizen semafory jednosmerne. Volil bych prvni variantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pro Moravu -

dopobručuju v pátek 100% vynechat Barranďák, Jižní spojku a podobné vychytávky - jel bych buď natvrdo Z D1 furt rovně na magistrálu, za Hlávkovým mostem (jediný dlážděný!!!) vlevo na Veletržní ulici, Letnou a pořád rovně až do kýžených Hostivic (magistála i Letná by v tomhle směru měla být celkem O.K.).

Druhá cesta je uhnout na Jesenici, Dolní Břežany, Zbraslav, Radotín a napojit se na okruh za Barrandovem (může to ale stát v Břežanském údolí před Zbraslaví, nicméně jinak se touto cestou vyhnete Praze, ale je to celkem složité na vysvětlování).

Méďo, díky za radu. Nějak se tam dostaneme, třeba nás s vlaječkama PC a moravskýma SPZ pražáci pustí a dají prednost... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

zdravim, bydlim v Unhosti, do Hostivic dojedu...kudy se potom pojede? mozna bych to vzal preve pres Unhost a pak po Krivoklatsky ulici na Krivoklat ? :myslim

No to si myslim, ze je docela dobrej napad. I nejmenovany, na ktereho si nemuzu vzpomenout (ten co mluvi o volne Letne a magosce..... coz nevim ,ale doufam, ze ma pravdu :) )

Na unhost se odbocuje u ŘLP? a jede se pak kolem nich a porad rovneze? Pak dal na Krivoklat... je tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Já si beru v pátek dovolenou tak je mi jedno v kolik hodin bude sraz, ale přikláním se k času mezi 18-19hod s ohledem na pracující lid. Pokud by byl odjezd dřív tak bych navrhoval max. do 14 hod aby jsme se vyhnuli zácpám.

Pojeď s náma, ať je nás víc :super ... kolem 18:00 už by to mohlo být celkem v pohodě ... není to, jako špička 16-17:00 ... ... ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Neon

.. když se vjede do hostivic od Prahy, tak po pravá straně ...

Já bych řek, že v Hostivici je Lidl od Prahy po levé straně za radnicí, pokud teda jedeš do Hostivice po Karlovarské :myslim

No jasný ... máš pravdu!!! To jsem celý já - plete se mi pravá a levá strana ... :aut:D (Ale díky bohu ne při řízení ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

neone mas pravdu, v patek byla v pet spicka uplne pryc, z florence do pruhonic jsem dojel UZ za hodinu (tj. v sest vecer....) :D

Jasně, že ne .... ale myslim, že jestli se pojede v 15:00, nebo v 18:30 je skoro stejný (samo, že se může stát jakákoli komplikace v jakoukoli hodinu) ... A myslim, ze je super, kdyz se na sraz jede v konvoji ... (napriklad ja jsem ochoten pro to objetovat treba i hodinove cekani v kolone ... ) a jestli si vzpominas na cestu Ochoz (kdy jsme jeli ve spicce), tak ty kolony zase nebyly tak hrozny, ne?? (Dokonce jste mi i chvilku ujeli ...:D:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

Původně zaslal: petr307

zdravim, bydlim v Unhosti, do Hostivic dojedu...kudy se potom pojede? mozna bych to vzal preve pres Unhost a pak po Krivoklatsky ulici na Krivoklat ? :myslim

No to si myslim, ze je docela dobrej napad. I nejmenovany, na ktereho si nemuzu vzpomenout (ten co mluvi o volne Letne a magosce..... coz nevim ,ale doufam, ze ma pravdu :) )

Na unhost se odbocuje u ŘLP? a jede se pak kolem nich a porad rovneze? Pak dal na Krivoklat... je tak?

Presne tak, za Jenci do leva kolem nove budovy RLP, pred Unhosti na stopce rovne, projet kolem autobusaku (v pravo) a namesti (v levo) az k hotelu Galerie (v levo) kde se zahne do leva (viz cedule na Krivoklat) :super

[upravil dne 23.4.2007 petr307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozdil je v tom ze ochoz je odsud dve a pul hodky cesty bez zacpy, kdezto krivoklatsko dam od baraku do hodinky kdyz nekde nezustanu viset :)

ale to je jedno, proste odjizdim v pet z prace a tak bych tam mel stihnout dorazit, snad to tam i najdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...