Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

swine


vareka

Recommended Posts

Včera jsem přišel po práci k pažoutkovi a málem mě trefil šlak:( Boční okýnko vymlácené a vypáčený zámek dveří a to tak dokonale jako by na to šel krumpáčem:mad::mad::mad: Plné auto skla no hrůza! Takže sháním na 405 okýnko od řidiče a zámek. Kdybyste náhodou o někom věděli prosím dejte vědět:(:(. Je mi z toho na nic. Prostě swině!:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně po radiu, ve 405 je ten zavírací kastlík, no a ten jsem měl zavřenej, takže chorý mozek napadlo se tam podívat jestli tam není radio:mad::mad: Celkem ale musel být sklamaný pač radio tam nebylo takže narazil akorát na dráty, ale pro jistotu ještě prohledal skřínku u spolujezdce, kde našel jen autoatlas (ten tam nechal taky asi nevěděl co to je ), takže nevzal vůbec nic! :mad: Jen nadělal škody. Možná jsem tam měl dát cedulku \"nemám radio\":mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo nechávat otevřený kastlík mně napadlo, ale pozdě:mad::mad: Seženu si šuplík nechám otevřený kastlík a budu doufat že se jim třeba nezalíbí něco jiného popřípadě celý pažout to už bych asi fakt vraždil:mad::mad::mad:

Pažoutek mi ale zůstal jen ho spravit a jedeeem:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Mám cd přehrávač a taky šuplíkáč takže při pohledu do interieru je vidět pouze díra myslím si, že je to tak nejlepší.

Nech? zhynou Ti kteří kdy poškodili nějakého Peugeotka parchanti a samozřejmě ostatní auta nevyjímaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, me se ztratilo radio behem hodiny na parkovisti pred bowlingem. To opravdu vyndavate radio vzdy, kdyz nekde zaparkujete? Vzdyt tem grazlum staci par minut.. . Kam jsme se to dostali.:(

Jestli nebylo lip za komancu, jezdilo se skodovkama, bez radii, myslim, ze se tolik nekradly auta jako ted. ALe nejsem pametnik.. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...