Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kod Barvy


peugeot 306

Recommended Posts

Původně zaslal: peugeot 306

Ahoj Lvíčci mám akutní problém a potřebuji ho vyřešit mám starou306 a nevím kde se nachází štítek s kodem barvy mám bílou a jediný co me napadlo byl nápis u Levého předního tlumiče POWP můžete mi poradit popř. vyfotit a zatrhnbout na tom štítku potřebny udaj díky

Podle mně je „POWP“ to číslo barvy. Já jsem si taky nebyl jistý číslem, tak jsem poslat dotaz přímo do Peugeotu zda „EYCC“ je číslo barvy a zda mají korekční tužku. Za pár dnů jsem dostal odpověď, že korekční tužka stojí 206Kč a název barvy je GREY QUARTZ. Zkus to taky a budeš mít jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky všem za pomoc dneska e v práci hned podívám do vzorníku kolik má ta powp pododstínů. Problem je ovšem v tom že si nemohu nechat část auta abych si to mohl popř. domíchat bo segra bez masky se lvem není schopna řídit a auto je stále v pohybu.;) Abych nevypadal jak hlupáček že míchám barvy a nevím kody je to proto že sem to potřeboval vědět včera nutně dneska si to už poladím.Jinak přední nárazník to vidím na 2 deci souhlas?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...