Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.0 Hdi zlobí - vysokotlaké čerpadlo


JimaZ

Recommended Posts

Zdavím Pežoťáky,

mám potíže se 406 2.0 Hdi 66Kw r.v. 2000, jednou ráno jsem nastartoval a zůstala mi svítit kontrolka diagnostiky motoru (takový to oranžový...). Od té doby nemá auto výkon (jako by bez turba) a co je horší, občas začne samo od sebe chcípat jako by se dusí, nebo nejde nastartovat. Jsem před výměnou oleje, a uděláme i všechny filtry, ale tím to asi nebude. Nemáte někdo zkušenost s podobnou závadou? Už jsem slyšel že by to mohlo být naftové čerpadlo, problém s plynovým pedálem (ale chcípe to i na volnoběh), nebo ovládání vstřiku paliva. Každopádně bych to potřeboval připojit na počítač a udělat diagnostiku. Poradí někdo kam s tím? Nejlépe Praha Západ (Jesenice, Vestec, Jílové).

Díky

[upravil dne 16.4.2007 JimaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to vysokotlaká pumpa v motoru. Myslím, že dražší díl na tom autě už asi fakt nenajdu...:(.

V Peugeotu prý 47 000,- Elit cca 26 000,-. Myslel jsem, že díly na francouze jsou za rozumné prachy. Dříve jsem měl Passata a předpokládal jsem že horší to být nemůže. Odešlo to taky někomu? Čím to je, auto má najeto cca 140 000 Km, někdo mi říkal, že špatnou naftou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď to má známej co mi o to pečuje a říkal, že se ještě pokusí v tom vyměnit nějaký magnet, což by přišlo cca na desítku. Ale nevím, jetli není lepčí koupit raději nové, aby se to zase za chvíly nevys...(ypalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...