Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kino: TAXI 4 - 12.4. od 20 hod. Černý Most


Netopýrka

Recommended Posts

Garfieldovi i Odie se to líbilo - film byl přesně takový, jaký jsme čekali, potřebovali jsme si vyčistit hlavu a stalo se. Jen těch akcí s auty tam mohlo být víc, v tomhle ohledu to bylo poněkud skromnější. A - super soundtrack, díky, Johne, právě ho máme puštěný a zdravíme sponzora! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo film byla opravdu "správná ptákovina" :aut:aut

Díky všem co se zúčastnili a které jsem tak měl možnost poznat na vlastní :mrk:)

Speciální poděkování:

Ace a Voštíkovi

- za správné určení stanice na které mám vystoupit :) (Jen drobnost, příště si to budu muset napsat, kde mám vystoupit, jelikož jsem to pochopitelně okamžitě zapomněl :aut a potom to byl teprve ten správnej adrenalín jestli jedu ve správné tramvaji a jestli jsem už neměl vystupovat :) )

- za příjemnou procházku :) a posezení :roker

Netopýrce

- za organizaci akce (omlouvám se, jestli se na organizaci podílel ještě jekdo jiný, v takovém případě patří moje poděkování taky jemu/jí ;) )

- a taky za skvělý odvoz :super:super

P.S. Ti, co by se náhodou pozastavili nad časem, ve kterém tento příspěvek smolím, tak jsem právě dorazil na kolej :)

Mějte se a při nějaké další akci zase naviděnou :papa

S pozdravem Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2aka: to vymyslela netopyrka, ja jsem v tom nevine, ja ani nevim co takove slovo dury znamena :)))

2mirek: teda, ty mas ale odvahu, posutet se sam s takovejma zvrhlikama do nocniho mesta :D

2netopyrka: vidis to, kdybys jela v sobotu s nama, nemuseli bysme vstavat tak brzo sami :) ale jak tak pozoruji, tak nekdo ani nebude dneska muset jit spaaaat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2aka: to vymyslela netopyrka, ja jsem v tom nevine, ja ani nevim co takove slovo dury znamena :)))

2mirek: teda, ty mas ale odvahu, posutet se sam s takovejma zvrhlikama do nocniho mesta :D

2netopyrka: vidis to, kdybys jela v sobotu s nama, nemuseli bysme vstavat tak brzo sami :) ale jak tak pozoruji, tak nekdo ani nebude dneska muset jit spaaaat :D

Vvitty: Neboj varovali mě :D(hlavně John):D, nicméně já jsem na jejich doporučení nedal, a nedopadlo to zase tak zle :)

... Takže s nima pujdu zase :) (Jestli mě teda ještě někdy někam vezmou :mad:;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vVITTY: KDO? KDO? JÁ TEDA SPINKAT PŮJDU, JÁ ANI VSTÁT NEMOHLA, ALE PAK JSEM SI ŘEKLA, ŽE JE PÁTEK...A ŽE SI LIDSTVO ZASLOUŽÍ VIDĚT JEDNOU TÝDNĚ MILOU USMĚVAVOU NETOPÝRKU.,... A VYTÁHLA JSEM ŠATIČKY, BARVIČKY NA TVORBU OBLIČEJE PRO STYK S VEŘEJNOSTÍ, NÁRAMEK,ŘETÍZEK, BOTIČKY, KABELČIČKU, SEDLA JSEM DO KOČÁRU A JAKO PRINCEZNA PŘIJELA S PĚTIMINUTOVÝM ZPOŽDĚNÍM DO SJEZDOVÉHO PALÁCE :D :D :D

to je ale hezká pohádka, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...