Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepadení řidičky v 406ce


Mila_S

Recommended Posts

Původně zaslal: Netopýrka

Jo, zamknutí je první věc, co udělám po nasednutí. Nedávno mě u Europarku Štěrboholy až k autu sledoval nějaký chlap....na chvíli se mi ztratil z očí a když jsem dosedla do auta, zamkla a chtela strcit klicky do zapalovani, stal uz chlap u dveri spolujezdce a bral za \"kliku\"....kdyz zjistil, ze jsem zamcena, zacal utikat pryc....HNUSNY POCIT, verte mi...:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

treba te videl, lekl se a utek :D:mrk:mrk:mrk:P:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nezamykám, neb jsem z vesnice a tohle chování některejch lidí (jako že vám vyberou auto za jízdy) mě děsí. Tohle už je fakt prasečina :blicismajlik

Automat zamykání jsem viděl poprvý v kámošovej oktávce.

Může mi někdo vysvětlit jak to funguje (jak to zamyká a odemyká, jak se postupuje, když chce někdo nastoupit apod.)? Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezamykám se a nějak o tom ani nepřemýšlím - kdybych se měl bát každýho prdu a reagovat na každou zprávu svým vyděšením, už bych dávno čuchal ke kytkám zezdola.

Včera se u Mohelnice stala velice zvláštní nehoda, kdy se uvolnil tuplák z návěsu a skočil na střechu protijedoucí fóbie (řidič těžce zraněn) - taky kvůli tomu nebudete jezdit po dálnici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dolly1010

Může mi někdo vysvětlit jak to funguje (jak to zamyká a odemyká, jak se postupuje, když chce někdo nastoupit apod.)? Dík :)

U 407.... při rozjezdu auta (při překročení 10km/h) se auto samo zamkne, při vystupování zevnitř se při zatáhnutí páčky otvírání samo odemkne a při nastupování dalších spolujezdců z venku...na středovém panelu je tlačítko odemikání/zamykání dveří a tím toho zvaného spolujezdce do auta pustíš, jinak bude tahat za kliku a nic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se zamykám, ale teda jen v noci, člověk holt nikdy neví:nevim a když člověk někde stojí na červenou a je připásanej tak toho moc nezmůže, a může mít u sebe výzbroj jakou chce, jedná se totiž o moment překvapení, takže násilník je ve výhodě:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...